Yeni inci Jartiyer Takım/destekli 2753

Yeni inci Jartiyer Takım/destekli 2753

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer & Jartiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Askıları Çıkabilen:Evet
Balen:Var
Kumaş Tipi:Dantelli
BasicStraplez:Evet
Sütyen Tipi:Destekli
Şeffaf Askı Hediye:Var

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Yeni İnci markasının Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Yeni İnci markasının Yeni inci Jartiyer Takım/destekli 2753 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Yeni inci Jartiyer Takım/destekli 2753 modeli olsun gerekse de Yeni İnci markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip Yeni inci Jartiyer Takım/destekli 2753, renk seçeneklerine sahip.Yeni İnci 2753 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi