90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Yeni İnci Jartiyerli Büstiyer 2760

Yeni İnci Jartiyerli Büstiyer 2760

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Askıları Çıkabilen:Evet
Balen:Var
Kumaş Tipi:Dantelli
BasicStraplez:Evet
Sütyen Tipi:Minimiser
Şeffaf Askı Hediye:Var

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Yeni İnci markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Yeni İnci markasının Yeni İnci Jartiyerli Büstiyer 2760 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Yeni İnci Jartiyerli Büstiyer 2760 modeli olsun gerekse de Yeni İnci markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip Yeni İnci Jartiyerli Büstiyer 2760, renk seçeneklerine sahip.Yeni İnci 2760 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Yeni İnci Jartiyerli Büstiyer 2760 ürünü faturada "Yeni İnci 2760 " şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-