Yeni inci Kitaro izsiz Micro Külot Micro B0036

Yeni inci Kitaro izsiz Micro Külot Micro B0036
Yeni İnci 2016 Koleksiyonu: Yeni inci Kitaro izsiz Micro Külot Micro B0036

İç çamaşırlarında en çok dikkat edilen ürün şüphesiz külotlardır. Bayanların beğenme dürtüleri erkekler gibi çalışmamaktadır. Bayanlar zor beğenir ve aşırı seçici olabildikleri gibi, detaylara da özellikle dikkat ederler. Bu yüzden icgiyimozel.com olarak siz bayanların beğenisini kazanacağını umduğumuz Bayan Külot kategorisinin en çok dikkat çeken ürünü olan Bayan Boxer Külot’larını sunuyoruz. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip dünyaca tanınmış yerli ve yabancı markalara ait en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Bayan Boxer Külot’larını icgiyimozel.com sitemizde en uygun fiyata bulabilmektesiniz.


Micro


Bayan Boxer Külot modellerinden Yeni İnci markasına ait Yeni inci Kitaro izsiz Micro Külot Micro B0036 modeli özellikle üretiminde kullanılan doğal malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Bayanlar için çekiciliğin ve rahatlığın ön planda olduğunu bildiğini, ürünlerinde gösteren Yeni İnci markası, bünyesinde bulunan Yeni inci Kitaro izsiz Micro Külot Micro B0036 modeline ait bu üründe de bayanların beğenisini kazanmıştır.

S, M, L, XL bedenleri mevcut olan Yeni inci Kitaro izsiz Micro Külot Micro B0036, Beyaz, Siyah, Ten renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Yeni İnci B0036 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Yeni İnci Bayan Külot

13,82 TL   %33
9,32 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Siyah-XL
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün