90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Yeni İnci Kitaro Likrasız Pamuklu Atlet / 2'li Set E0800

Yeni İnci Kitaro Likrasız Pamuklu Atlet / 2'li Set E0800
Atletler sizi yazın ferah ve serin, kışın ise sıcacık tutma özelliğine sahiptir. En güzel klaisk atlet modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Yeni İnci Kitaro Likrasız Pamuklu Atlet / 2'li Set E0800

Klasik atlet modelleri rahat ve şık tasarımları ile erkeklerin oldukça rahat etmesini sağlamaktadır. Yeni İnci iç giyim klasik atlet, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Yeni İnci Kitaro Likrasız Pamuklu Atlet / 2'li Set E0800 modeli, erkekler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Yeni İnci iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

L bedeni\bedenleri mevcut olan Yeni İnci Kitaro Likrasız Pamuklu Atlet / 2'li Set E0800, Beyaz rengine\renklerine sahip.

Yeni İnci E0800 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Yeni İnci Kitaro Likrasız Pamuklu Atlet / 2'li Set E0800 ürünü faturada "Yeni İnci E0800" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
23.5 TL   %19
19,05 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün