90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Yeni inci Süprem 2 Li Takım Bpj980

Yeni inci Süprem 2 Li Takım Bpj980

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


Süprem


Gecelik Sabahlık Takımları arasında Yeni İnci markasına ait Yeni inci Süprem 2 Li Takım Bpj980 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Yeni İnci markasına ait Yeni inci Süprem 2 Li Takım Bpj980 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Yeni inci Süprem 2 Li Takım Bpj980 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Yeni İnci BPJ980 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Yeni inci Süprem 2 Li Takım Bpj980 ürünü faturada "Yeni İnci BPJ980" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
77.5 TL   %12
68,04 TL
--Tükendi--