Yeni İnci Uzun Kollu O Yaka T.Gümüş B 0730

Yeni İnci Uzun Kollu O Yaka T.Gümüş B 0730
Uzun kollu t-shirt tercih eden bayanlar için en yeni uzun kollu bayan t-shirt modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Yeni İnci Uzun Kollu O Yaka T.Gümüş B 0730

Uzun kollu Bayan t-shirt, uygun bir eşofman altına veya tayt ile şık ve estetik bir görünüm sağlamaktadır. Yeni İnci bayan t-shirtleri, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Yeni İnci Uzun Kollu O Yaka T.Gümüş B 0730 modeli, kıyafet seçiminde rahatına düşkün kadınlar tarafından oldukça tercih edilen bir modeldir. Yeni İnci iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri mevcut olan Yeni İnci Uzun Kollu O Yaka T.Gümüş B 0730, Beyaz, Siyah, Gri rengine\renklerine sahip.

Yeni İnci B0730 Body & T-Shirt tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Yeni İnci Uzun Kollu O Yaka T.Gümüş B 0730 ürünü faturada "Yeni İnci B0730" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
34.33 TL   %26
25.43 TL
--Tükendi--