Yeni İnci 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyon: Yeni İnci Viskon 3 Lü Takım Bpj133

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


Viskon


Gecelik Sabahlık Takımları arasında Yeni İnci markasına ait Yeni İnci Viskon 3 Lü Takım Bpj133 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Yeni İnci markasına ait Yeni İnci Viskon 3 Lü Takım Bpj133 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Ekru, Gül Kurusu renk seçeneği\seçenekleri sunan Yeni İnci Viskon 3 Lü Takım Bpj133 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Yeni İnci BPJ133 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Yeni İnci Viskon 3 Lü Takım Bpj133 ürünü faturada "Yeni İnci BPJ133" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.