90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Yeni İnci Viskon 6'lı Bayan Pijama Takım Bpj117

Yeni İnci Viskon 6'lı Bayan Pijama Takım Bpj117

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Çeyiz Altılı Takım & Setleri dir. Çünkü bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.Çeyiz Altılı Takım & Setleri arasında Yeni İnci markasının ürettiği Yeni İnci Viskon 6'lı Bayan Pijama Takım Bpj117 modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Yeni İnci markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Yeni İnci Viskon 6'lı Bayan Pijama Takım Bpj117 için, XL bedenleri bulunmaktadır.

Yeni İnci BPJ117 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Yeni İnci Viskon 6'lı Bayan Pijama Takım Bpj117 ürünü faturada "Yeni İnci BPJ117" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
219.9 TL   %23
169,90 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Ekru-XL
Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün