Göğüslerinin konfor için de kalmasını ve daha yukarıda görünmesini isteyen, genellikle küçük ve orta büyüklükteki memeli kadınların tercih ettiği bir modeldir.
Yeşil Push-Up Sütyen Balensiz - 1 Beden Büyük Gösterir

Push-up özelliği doğal ve aynı zamanda çekici bir göğüs dekoltesi sağlar. Balensiz oluşunun verdiği özgürlük ve ekstra yumuşak dokusuyla seksi görünümüne kavuşturur.
 
*1 Beden Daha Büyük Gösterir !
Kumaş Tipi : %80 Polyamid - %20 Elastan 
Destekli sütyenler, her kadının sahip olmak isteyeceği, göğüslerinin daha dikkat çekici ve orantılı görünmesini isteyen bayanların sütyen seçiminde ilk tercihleridir.

Dagi iç giyim destekli sütyenleri, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da.

Yeşil Push-Up Sütyen Balensiz - 1 Beden Büyük Gösterir, iddaalı görünmeyi seven kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir.

70B, 75B, 80B bedenleri mevcut olan Yeşil Push-Up Sütyen Balensiz - 1 Beden Büyük Gösterir, Yeşil renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Bu ürün tek parça (Sütyen) olarak satılmaktadır.

Dagi B0169039YES Sütyen tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Yeşil Push-Up Sütyen Balensiz - 1 Beden Büyük Gösterir ürünü faturada "Dagi B0169039YES" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.