Yuvarlak Yaka T-Shırt US. POLO ASSN. 66066

Yuvarlak Yaka T-Shırt US. POLO ASSN. 66066
Us. POLO Assn. 2018 Koleksiyon: Yuvarlak Yaka T-Shırt US. POLO ASSN. 66066

Bayanlar için şıklık ve rahatlık en önemli giysi tercih konusudur. Hem son modaya uygun olacak, hem de renkleri ve tasarımı ile beğeni toplayacak bir giysi olmalıdır. Bu konuda özellikle Bayan Ev Giyim ürünlerinde bayanların takip ettiği bir moda anlayışı bulunmaktadır. Dünyaca ünlü markalara ait birbirinden değişik renk ve tasarımlara sahip gündelik Bayan Ev Giyim elbiseleri en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sizlerle buluşuyor.Us. POLO Assn. markasının bu Yuvarlak Yaka T-Shırt US. POLO ASSN. 66066 modelinde kullanılan malzemeler ve tercih edilen renkler ile son modayı ve bayanların beğenisinin kazanılması hedeflenmiştir. Us. POLO Assn. markası özellikle ülkemizde bayanlar arasında Bayan Ev Giyim ürünleri arasında büyük bir beğeni kazanmıştır. Özellikle Bayan Ev Giyim ürünlerinde dikkat tercih edilen rahatlık ve şıklık anlayışı Us. POLO Assn. markasının bu Yuvarlak Yaka T-Shırt US. POLO ASSN. 66066 ürününde ön plana çıkmaktadır.

36, 38, 40, 42, 44 bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Ev Giyim için, Pembe, Fuşya, Turkuaz, Mint renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Us. POLO Assn. 66066 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Yuvarlak Yaka T-Shırt US. POLO ASSN. 66066 ürünü faturada "Us. POLO Assn. 66066" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.