Anıt 2017 Koleksiyon: Anıt Jakarlı Fiyonklu Atlet 2171

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Anıt markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Anıt Jakarlı Fiyonklu Atlet 2171 ürününü sunmaktayız.



Bu Anıt Jakarlı Fiyonklu Atlet 2171 ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Anıt markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Anıt markasına ait Anıt Jakarlı Fiyonklu Atlet 2171 model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

M, L, XL, XXL, bedenlere sahip Anıt Jakarlı Fiyonklu Atlet 2171, Beyaz, Siyah, Ekru renk seçeneklerine sahip.

Anıt 2171 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıt Jakarlı Fiyonklu Atlet 2171 ürünü faturada "Anıt 2171" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.