Sütyen Takımları, 581 ürün bulduk!

Sütyen Takımları

Sütyen takımları iç çamaşırında da uyumu yakalamak isteyenler için ideal ürünlerdir. Tek seferde hem alt iç çamaşırı, hem üst iç çamaşırına sahip olmayı sağlayan bu takımlar, her beden ölçüsünde hazırlanıp satışa sunuluyor. Ünlü markaların en beğenilen tasarımlarına yer verilen icgiyimozel.com adresinden siz de kendi zevkinize göre ürünler seçip online alışveriş imkanı ile satın alabilirsiniz.

Sütyen takımı seçimi yaparken kişinin kendi ihtiyaçlarına göre seçim yapması gerekir. Göğüslerin büyüklüğü ve yapısına göre destekli, desteksiz, dantelli, minimizer ve straplez modellerden biri tercih edilebilir. Sade ve klasik giyim tarzına sahip bayanlar sütyen takımı seçerken tek renkli ya da basit, klasik desenli modelleri tercih etmelidir. Farklı ve modern giyim tarzına sahip bayanların ise yoğun desenli ve canlı renkli sütyen takımlarından yana tercihlerini kullanmaları gerekir. Desen ve renk seçiminin yanı sıra satın alınan sütyen takımının terletmeyen, sıkmayan, cilde solma yapmayan ve yıkandığında çekme yapmayan özelliklerde olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bu özelliklerin bazıları yakından incelemediğinde belli olmayabilir. Ürünlerin etiketlerinde yazan ürün özellikleri hakkında verilen bilgilerin detaylıca okunması, karar aşamasında değerlendirmeye alınması gerekir. Çok soğuk ısı derecesinde yıkanması gereken takımların çekme ya da solma durumları söz konusu olabilir.

Sütyen takımı doğru seçildiğinde harika sonuçlar alınır. Kişinin vücut özelliklerinin dışında giyilecek dış giyim ürünlerine göre de doğru seçimi önemlidir. Örneğin dar bir elbise altına sütyen takımı seçerken dikişsiz ve iz yapmayan bir takım seçilmesi gerekir. Sütyen takımının hem alt, hem üst parçasının beden ölçüsüne uygun olması, sıkmaması ya da geniş olmaması gerekir. Aksi halde kıyafetlerin altından bile rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkabilir.

Son dönemlerde bayanların severek kullandıkları sütyen takımlarının satın alınma aşamasında mevsime göre değerlendirme yapılması da önemlidir. Yazlık sütyen takımları terletmeyen ve koku yapmayan özelliklerde, kışlık sütyen takımlarının ise sıcak tutma özelliğinin olması gerekir.

Kendi zevkiniz ve vücut özelliklerinize göre seçtiğiniz sütyen takımlarının uzun ömürlü olması için yıkanma talimatlarına göre yıkayın. Sütyenlerin bozulmaması için yıkama topu ile çamaşır makinesine konulması, etiket üzerinde yazan su ısısına göre yıkanması gerekir.

Sütyen takımları, iç giyimin en baştan çıkarıcı, olmazsa olmazıdır. Aradığınız özellikteki iç çamaşırına icgiyimozel.com’un onlarca marka, yüzlerce sütyen ve sütyen takımları modellerinden oluşan geniş kolleksiyonundan ulaşabilirsiniz. Sizde sütyen takımı seçiminizi; KOM iç giyim, Pierre Cardin iç giyim, Orkide iç giyim, Reflections iç giyim, Anıl iç giyim ya da Yeni İnci iç giyim gibi en güzel iç çamaşır markaları arasından yapın. Güvenli online sipariş deneyiminizi icgiyimozel.com'da gerçekleştirebilirsiniz.

İç giyim ürünlerinin gözde modelleri arasında yer alan sütyen takımları, hem baştan çıkarıcı hem de kullanışlı bir özellik taşıyor. Dişiliği ortaya koyan ve oldukça zarif olan bu modeller, nefes kesici çeşitleri ile dikkat çekiyor.

Sütyen takımları, birbirinden farklı model ve tarz seneği ile iki parçadan oluşmaktadır. Külot ve sütyen olarak hazırlanan takım içerisinde, günlük kullanımlı takımlar, özel geceler için kullanılan takımlar ve her ikisi için de tercih edilen takımlar yer alıyor.

Sütyenin farklı tasarımlarının yapılması ile destekli takım ve desteksiz takım olarak iki ayrı takım ortaya çıkıyor. Desteksiz sütyen takımları için hazırlanan sütyenler, herhangi bir dolgusu bulunmayan, boş sütyenlerdir. Seçkin ve lider markalar tarafından tasarlanıp üretilen bu modeller, onlarca hatta yüzlerce yeni modele sahiptir. Günlük kullanımda rahat olması açısından tercih edilen desteksiz sütyen takımları, iri göğüslere sahip olan bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Destekli sütyen takımları ise, içerisine yerleştirilen bir sünger yardımı ile göğüslerin daha dik ve iri durmasını sağlamak için tasarlanmış modeller arasında bulunuyor. Yeni tasarım modeller içerisine yerleştirilen sünger, sütyenin alt bölgesinde daha şişkin dururken, üst kısmında daha basık durmaktadır. Bunun sebebi ise, alta yerleştirilen kabarık süngerin, göğsü kaldırması ve daha dik durmasını sağlaması içindir. Böylece göğüslerin çok daha hacimli ve biçimli durması sağlanmaktadır. Sadece göğsü küçük olan bayanlar değil, büyük göğse sahip olan bayanlar da destekli sütyen takımlarını kullanabilir. Çünkü büyük göğüs her zaman hacimli ve dik bir duruşa sahip olmayabilir. Bu alanda destekli sütyen takımları da bu şikayeti bulunan bayanların kurtarıcısı olacaktır.

Günlük kullanımlar için tercih edilecek sütyen takımları, penye ve kumaş malzemeleri ile üretilmiş olan takımlar olmalıdır. Kalitede öncü markalar tarafından üretilen bu takımlar, terletme yapmaz ve daha sağlıklı bir kullanım sağlar. Özel gece veya davetler için ise, dantelli ve saten modeller tercih edilebilir. Saten takımlar, kıyafet altında daha rahat bir kullanım sağlamaktadır. İpeksi ve yumuşak yapıda olan saten takımlar sayesinde, gece için seçilmiş elbise veya diğer giyim ürünleri sizi rahatsız etmeyecektir. Ateşli bir gecede yıldız gibi parlamak isteyen hanımlar ise, bütünlük sağlanarak tasarlanmış dantelli sütyen takımlarını kullanabilirler. Külot ile birlikte büyün bir uyum sağlayan bu takımlar, sizi gecenin yıldızı olarak ila edebilecek iddiaya sahip modellerden oluşuyor.

Sütyen takımları, askılı veya askısız olarak da seçilebilir. Bazı bayanlar kendisini en rahat ve güvende hissettiren iç çamaşırın askısız sütyenler olduğunu düşünürken, bazı bayanlar da kendisini güvende hissettiren modelin askılı sütyenler olduğunu savunuyor. Burada ürünün kaliteli ve rahat olması da büyük rol oynamaktadır. Sitemizde bulunan sütyen takımları, en yeni ve gözde markaların tasarımları ile sizlere sunulmaktadır.

Sütyen takımları, meydana getirildikleri görselliği ile her zevke hitap eden modellerden oluşuyor. Genellikle beyaz, siyah, krem ve gri renklerden oluşan sütyenler, ekru, lila, mavi, pembe, sax mavisi ve ateşli kırmızı gibi renkler ile de dikkat çekiyor. Sütyen takımları için kullanılan en gözde aksesuar olan danteller, geceye fantazi katmak için tercih edilmektedir. Lider markaların parlak tasarımcıları tarafından hazırlanan dantelli modellerde iki renk tercih ediliyor. Beyaz sütyen ve külot üzerine geçilen ince siyah dantel veya siyah sütyen ve külot üzerinde kullanılan dikkat çekici fuşya danteller, geceyi hareketlendirecek modellerden olmaktadır. Bu kategorideki tüm çeşitleri inceleyerek, en yeni sütyen takımlarına hızlı ve güvenilir hizmet sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.