Desteksiz Sütyen Takımları

, 140 ürün bulduk!

Desteksiz Sütyen Takımları

Desteksiz sütyen takımları, özellikle küçük göğüslü bayanlarda çok hoş duran takımlardır. Büyük göğüslere göre daha şekilli ve daha dik olan küçük göğüslerin tam olarak şekillerinin belli olmasını sağlayan desteksiz sütyenler, dantelli, sade, desenli, çok renkli, straplez modellerde olabilir.

Desteksiz sütyen takımı kullanırken tam göğüs ölçüsüne göre seçim yapılmalıdır. Bir beden küçük desteksiz sütyen kullanılabilir. Ancak büyük beden desteksiz sütyen takımları kesinlikle kullanılmamalıdır. Bu göğüslerin şekillerinin bozuk görünmesine neden olabileceği gibi zamanla sarkmasına da neden olabilir. Taşıyıcı ek kopçaları, her hangi bir tel detayı ya da kalıp bulunmayan bu sütyenler ile klasik külot modelleri kombinlenebilir. Takım seçiminde hem sütyenin hem de külot modelinin vücuda uygun olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Desteksiz sütyen modelleri ile oluşturulan iç çamaşırı takımları daha uzun süreli kullanıma sahiptir. Bunun nedeni yıkanma aşamasında destekli sütyenlerde zaman zaman ortaya çıkan şekil bozukluğunun desteksiz sütyenlerde ortaya çıkmamasıdır. Yıkanma talimatlarında belirtilen su ısısına uygun derecede yıkanarak bu tür takımlar uzun süre kullanılabilir.

Desteksiz sütyen takımları, her yaşta ve her vücut ölçüsüne göre tasarlanıp hazırlanan modellerdir. Renk renk, desen desen desteksiz sütyen modellerinden kendi zevkinize uygun seçimi yapıp online alışveriş imkanı ile satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli iç çamaşırı markalarının desteksiz sütyen takımı modellerini İç Giyim Özel ayrıcalığı ile satın alabilir, oturduğunuz yerden yeni iç çamaşırı takımlarına sahip olabilirsiniz.