Erkek Slip, 249 ürün bulduk!

Erkek Slip

Klasik giyim tarzına sahip erkeklerin alt iç giyim ürünü olarak tercihleri erkek slip modellerinden yanadır. Üçgen şeklinde gelen bu külotlar, kumaş pantolon, kot pantolon, şort ya da eşofmanların altında rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Bu nedenle çoğu atlet takımı ya da çeyizlik iç çamaşırı takımında külot olarak slipler kullanılıyor.

Tekli ya da takım olarak erkek sliplerinde en fazla kullanılan renk beyazdır. Genel olarak düz ve tek renkli olarak tasarlanan slipler, üretilen kumaş ve modele göre isimlendirilir. Erkek slip külot çeşidi seçimi yapılırken bazı önemli noktalara dikkat etmek gerekir. Dikkat edilmesi gereken ilk önemli nokta slip külotun kumaş özellikleridir. Bazı hassas tenlerde kumaşlar alerji yapabilir. Bunun olmaması için antialerjik özelliği olan özel kumaşlar ile hazırlanan ürünler seçilmelidir. Normal ciltler içinse ter emen ve kışın sıcak tutan özelliklerde kumaşlar ile tasarlanan ürünler tercih edilmelidir.

Yeni bir slip satın almadan önce kumaş özelliklerinin dışında slip modeline de dikkat edilmesi gerekir. Bel kısımlarındaki lastiklerin çok sıkı olmaması, yumuşak yapılı lastiklerden olması kullanım sırasında rahatsızlık vermemesi için önemlidir. Sliplerin bacak oyuntu bölgesi de rahat hareket etmek için önemlidir. Bu oyuntuların esnek olması, yürüme ya da koşma sırasında rahatsızlık oluşmasını engeller. Aksi halde uzun süre kullanılan slipler, bacak aralarında sürtünmeden kaynaklanan pişiklere neden olabilir. Bu durum özellikle kilo sorunu olan erkeklerde daha sık yaşanır. Gün içinde hareket etmeyi ve yürümeyi olumsuz etkileyen bu sorunu önlemek için mutlaka yumuşak yapılı kumaşlarda üretilen slip modeller tercih edilmelidir.

Slip külot çocukluk döneminden itibaren kullanılan iç çamaşırlarıdır. Kız çocukları ve erkek çocukları için en rahat alt iç giyim ürünü olan bu modeller, geçmiş senelerde de günümüzde de her yaşta kullanılabiliyor. Erkek iç giyim üzerine markalar slip külot modellerine geniş yer verir. Bizde İç Giyim Özel olarak bu geniş seçenekli külot modelinin en sevilen ürünlerini ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. Kaliteli, uygun fiyatlı ve birbirinden özel slip külot modellerine göz atıp bu modellerden beğendiklerinizi online alışveriş imkanı ile satın alabilirsiniz. Aldığınız ürünleri kendiniz kullanabileceğiniz gibi sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz.