ERKEK İÇ GİYİM

erkek iç giyim adına aradığınız her şey...

İç giyim ürünleri, kadınlar kadar erkekler için de son derece önemlidir. Ten ile direkt teması bulunan bu giyim ürünleri, seçilirken model ve renklerinden çok kumaş kalitesine dikkat edilmesi gerekir. Kaliteli markaların, insan sağlığına zarar vermeyen kumaşlar ile üretilmiş birbirinden farklı erkek iç giyim ürünlerini, online alışveriş imkanı ile sitemizde bulabilirsiniz.

Erkek İç Giyim gruplarından Erkek Boxer, Basic Çamaşır, Erkek Slip, Erkek Atlet, Men T-Shirt, Erkek Termal, Erkek Pijama, Erkek Eşofman, Erkek mayo, Damatlık Serisi ve daha bir çok Erkek İç Çamaşırı modellerinin satışı yapılmaktadır. Yüzlerce Erkek İçGiyim male arasından, beğendiğiniz markalara ait modelleri, bütçe, konfor ve zevkinize uygun olarak seçebilirsiniz.

Yepyeni bir iç giyim ürünü satın almadan önce araştırma yaparken, kumaş özelliklerinden şu noktalara dikkat edilmesi gerekir.

· Cildin nefes almasını sağlayacak gözenekli yapı

· Doğal maddeler ile yapılmış renklendirme

· Rahat bir kullanım için esnek yapı özelliği

· Yazlık iç giyim ürünlerinde ter emme, koku ve iz yapmama özelliği

· Kışlık iç giyim ürünlerinde vücut ısısını koruma ve sıcak tutma özelliği

· Yüksek ısıda yıkanabilme özelliği

· Hassas tene sahip erkekler için alerji yapmayan kumaş özellikleri

· Hem elde, hem makinede yıkamaya elverişli olması

Yukarıdaki kumaş özelliklerine sahip erkek iç giyim ürünleri daha uzun süre ilk günkü gibi kullanılıp erkeklerin rahat etmelerini sağlar. Ürünlerin kumaş özelliklerini yakından inceleyerek ya da ürün etiketinde yer alan bilgileri okuyarak anlayabilirsiniz.

Erkek iç giyim ürünleri seçiminde modeller de çok önemlidir. Model seçiminde her erkek kendi vücuduna ve normal giyim tarzına uygun modelleri seçip kullanmalıdır. Erkek külot ve atlet çeşitlerinin yanında günlük kullanım için giyim ürünleri, özel damatlık, çeyizlik takımları, plaj kıyafetleri, termal giyim ürünleri ve spor kıyafetlerinde de kumaş özellikleri ve kişinin giyim tarzı göz önüne alınmalıdır.

Kadınlar kadar erkekler de dış görünüşleri ile dikkat çekmeyi severler. Bu dikkat çekme aşamasında saç modelleri ve giyimlerine ayrıca özen gösterirler. Farklı parçaları bir arada kullanıp uyumlu kombinler oluşturmak erkeklere biraz zor gelebilir. Bu durumda altlı üstlü özel olarak tasarlanan takımlardan yardım alınabilir. Giyim markaları erkekler için tarza göre farklı takımlar tasarlayarak beğenilerine sunuyor. Hem iç giyim ürünlerinde hem de normal giyim ürünlerinde bu takımlar çok fazla tercih ediliyor.

İç giyim, dış giyim ve moda üçlüsü yan yana geldiği zaman akıllara tek bir adres geliyor; kadın modası. Fakat burada unutulan en önemli nokta erkeklere ait de bir iç giyim ve dışım modasının olduğudur. Erkek iç giyim modası, dış giyim modasına göre çok daha geride kalmaktadır. Çünkü erkekler genellikle iç giyim seçimleri yapacağı zaman aceleci davranarak, ürünün özelliklerine bakmadan hemen alış verişi tamamlamak isterler. Yinede erkek iç giyim çeşitlerini inceleyen erkeklerin azımsanmayacak boyutta oldukları da söylenebilir. Bu çoğunluğu oluşmasında etkenlerden bir tanesi de, erkeklere göre oluşturulan ve tasarlanan iç giyim ürünlerinin model ve tür çeşitliliği olmaktadır.

Erkekler için hazırlanan iç giyim ürünleri içerisine bakıldığı zaman çok daha farklı renk ve modeller dikkat çekiyor. Özellikle iç giyimin yıldızı konumunda olan fantezi erkek giyim ürünleri, çok farklı model ve renklerden oluşuyor. Renkli desenler ve üç boyutlu şekilde hazırlanan farklı hayvan figürlü külot çeşitleri erkekler için tasarlanan en ilginç modeller arasında yer alıyor. Heyecanlı geceye hareketlilik katmak ve partnerini eğlendirmek isteyen erkekler bu külot çeşitlerini tercih ederek, yarıcı düşünceleri hayata geçirebilirler. Baştan çıkarıcı ve oldukça seksi duruşu ile baş döndüren fantezi erkek külotları, sıra dışı tasarımları ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

Erkek iç giyim ürünleri tercih ederken erkeklerin aradığı en önemli şey, renktir. Farklı renkler talep eden erkekler, değişkenlik istemektedir. Zaten moda olgusunu her dönemde ve sezonda farklı kılan nokta, kadın ve erkeklerin istedikleri ürünler üzerine yoğunlaşmasıdır. Hangi ürün ve model üzerine farklı cinsiyetteki bireyler ne kadar yoğunlaşırsa, o ürün ya da ürünler, içinde bulunulan sezon içerisinde en trend ürün seçilmektedir. Bu istekleri doğrudan karşılamak isteyen kaliteli ürün üreten dev firmalar da, erkeklerin istekleri doğrultusunda tasarımlar yapmayı eksik etmiyor. Bayanlara oranla erkeklerin iç giyim ürün çeşitliliği çok fazla olmasa da her geçen gün talepler üzerine farklı modellerin ortaya çıktığı da söylenebilir.

Renk olgusuna çok takılan erkekler, farklı ve karışık renklerden oluşan ürünleri çok fazla tercih etmezler. Kadınlar doğası gereği karmaşık düşünür, ince eler sık dokur ve ayrıntıya çok eder. Erkeklerde ise bu durum kadınlardan çok daha farklıdır. Genellikle düz bir düşünceye sahip olan erkekler bu özelliklerini hayatlarında yaptıkları seçimler ile ele verirler. Sadelikten hoşlanan erkekler, iç çamaşırı alanında da yine düz renkleri tercih ediyor. Sade bir iç çamaşırı demek renksiz bir iç çamaşırı demek değildir. Doğada yer alan her güzel renk ile bir sadelik yakalamak tabi ki mümkündür. Çünkü genelde talep gören renkler ile hazırlanan iç çamaşırı modelleri, genellikle beğeni alacaktır. Burada iş, erkeklerin talepleri doğrultusunda büyümeyi amaçlayan firmalara düşmektedir. Bu sezonda yer alan erkek iç çamaşırı renkleri arasında yine beyaz ürünler yer alsa da, genellikle daha renkli modeller tercih ediliyor. Trend modelleri icgiyimozel.com sitemizden takip edip inceleyerek sizler de satın alabilirsiniz.

Erkek iç giyim pazar alanı her ne kadar durgun bir alan gibi düşünülse de, aslında ciddi bir rekabetin bu alanda da bulunduğu rahatlıkla söylenebilir. Bu rekabet ortamı içerisinde bulunan firmalar, yeniliğe açık ürünleri her zaman piyasaya sunmaktadır. İç giyim kategorisi altında bulunan erek ürünlerinden en çok tercih edilen isim, külot çeşitleri olmaktadır. Özellikle slip külotlar erkekler tarafından tercih edilen yüzde altmışlık paya sahip olan ürünlerdir. Geriye kalan yüzdelik dilimde ise çoğunluğu boxer çeşitlerinde, geri kalan kısımsa fantezi ürün çeşitlerinde bulunmaktadır.

Erkeklerin en çok severek aldıkları slip külotlar, çok rahat modellerden oluşuyor. Fakat slip külotlar, küçük parçalar ve klasik ürünler oldukları için moda olgusundan biraz daha uzakta kalan modellerdendir. Modaya slip külotları biraz daha yaklaştıran firmalar, leopar desenler, askeri tonlar ve erotik desenler ile slip külotları üretmektedir. Slip külotların en önemli özelliği, doğru kumaştan tercih edildiği taktirde, cinsel organı sardığı için erkeğe bir rahatlık sunuyor olmasıdır. Bu rahatlık dönemleri ise, spor aktiviteleri, sürekli oturma eylemi gerçekleştirilen yerler ve hareketli günlük yaşantı dönemleri olarak söylenebilir.

Kilo problemi bayanların olduğu kadar erkeklerin de rahatsızlık duydukları bir sorundur. Bu yüzden erkekler külot kategorisinde bir iç çamaşırı seçeceği zaman, kendisini zayıf gösteren çeşitleri tercih etmeye özen göstermektedir. Uzun yıllar boyunca cinsel organlarını daha belli eden ve hantal gösteren erkek boxer veya külot çeşitleri daha fazla tercih edilse de günümüzde bu anlayış biraz değişiyor. Lider markaların öncülüğünde hazırlanan ürünler sayesinde ortaya çıkan kötü görüntü ve rahatsızlık duyulacak durum ortadan yavaş yavaş kalkıyor.

Erkeklerin de külot alanında kullanacakları ölçü çok önemlidir. Doğru beden ölçüsü ile alınacak olan iç çamaşırları kişiyi çok daha rahat hissettirecektir. Bunun dışında bir de kumaşın hazırlanmış olduğu materyallere dikkat edilmesi gerekiyor. İçerisinde naylon iplerden oluşan karışımların bulunduğu iç çamaşırlar vücutta kızarıklık ve sıkıntı verecek bazı durumların ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Bunun için tamamen doğal ürün malzemelerinden üretilmiş olan viskon, pamuk, bambu gibi kumaşlara sahip erkek iç giyim modelleri, daha sağlıklı olmaktadır. Terletmeyen ve terleme durumlarında oluşan teri anında çeken özellikle olan ürünler, kullanıcılar tarafından her zaman tercih edilmektedir.

Son yıllarda üretimi oldukça yaygınlaşan dikişsiz iç çamaşırları, kumaş parçalarının birleşimlerini hissettirmeyen mükemmel yapısı ile çok daha rahat bir kullanım özelliği sunmaktadır. Vücudu dikiş ile rahatsız eden ürünler artık dikişsiz külot ve diğer iç çamaşırları ile tarih oluyor. Boxer ve erkek külotlarda bu dikişsiz özelliği kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Bayanlarda olduğu gibi erkeklerin iç giyim alanında da toparlayıcı özellik taşıyan çamaşırlar bulunmaktadır. Vücut üzerinde zamanla oluşabilecek büyüme veya sarkma bölgelerini en ideal şekilde toparlayabilen toparlayıcı iç çamaşırları, vücuttaki o bölgelerin daha dik ve toplu durmasını sağlar. Erkeklerin de yine bu seçimi yaparken vücudunu sıkacak ürünlerden uzak durması gerekmektedir.

Kış için ideal olan termal ürünlerden erkek trend çoraplara, erkek eşofman serisinden damatlık modellerine kadar aradığınız her ürünü sitemizde bulabilirsiniz. Erkek iç giyim alanında bu sezon en çok tercih edilen bir diğer kategori ise, deniz ve plaj ürünlerinin yer aldığı kategoridir. Deniz şortlarından, plaj terliklerine, mayolardan, erkek plaj atletlerine kadar her türlü ürünü en iyi modelleri ile inceleyebilirsiniz. İç giyim sektörünün önde gelen erkek deniz şort firmalarının mükemmel koleksiyonları, erkekleri cezp edecek tasarımlara sahiptir. Erkek deniz şortları, günlük yaşantıda kullanılan şortlar gibidir. Fakat su içerisinde bu şortlar ile rahat edemeyen erkekler, daha esnek ama dar bir yapıya sahip olan boxer görünümlü deniz mayolarını tercih edebilir. Eğlence için sınır tanımayan icgiyimozel.com, sizlere her ürünün en iyi çeşidini sunmaktadır. Her sezon ve bedene göre tasarlanmış olan erkek iç giyim çeşitleri, görsel ve yazılı açıklamaları ile sizlere sunuluyor. Hem ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz hem de sezonun trend iç çamaşırı modellerini satın alabileceğiniz çeşitliliğimiz için, kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Erkekler, bayanlara göre modanın daha dışında kalıyor gibi gözükse de erkek modasını yakından takip eden kişi sayısı son derece fazladır. Hem iç giyim, hem normal giyim de trend model, desen ve renkleri yakından takip eden erkekler, ünlü markaların ürünlerini uyumlu şekilde kombinleyerek kullanıyor. Yoğun iş temposu ve yorgunluktan dolayı bayanlar kadar alışverişe zaman ayıramayan erkeklerin imdanına online alışveriş siteleri yetişiyor. Evden çıkmadan sadece bir kaç tuşa basarak en kısa sürede istediğiniz giyim ürünlerini incelemek ve satın almak için siz de güvenilir internet sitelerinden destek alabilirsiniz. İç Giyim Özel bu konuda güvenilirliğini kanıtlamış sayılı sitelerden biridir. Kısa sürede en kaliteli ürünlere ulaşıp alışveriş yapmak için bizi tercih edebilir, yılın trendlerini ilk siz satın alabilirsiniz.