Tüm ürünlerde Anında %10 İndirim

3'lü Erkek Pijama Takımlar

, 27 model bulduk!

3'lü Erkek Pijama Takımlar

Erkek 3'lü Pijama Takımları, günlük yaşamın yoruculuğu ve strersi sonrası bir an önce eve gidip giyme hayalini kurduğunuz en rahat kıyafettir.

Pijamalar günlük yaşamımızın en olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Gerek kadınlar gerek ise erkekler kaliteli bir uyku için kendi bedenlerine en uygun olan pijamayı kullanıyorlar. Kadın giyiminde olduğu kadar olmasa da erkek giyiminde de karşımıza değişik pijama türleri çıkıyor. Bunlardan bir tanesi de 3'lü Erkek Pijama Takımlar. Nasıl üçlü oluyor derseniz bunun yanıtı da şöyle, 1 üst ve 2 alttan ya da 1 üst 1 alt 1 atlet, 1 külottan oluşan ancak parça sayısı 3 olan muhtelif takımlar bu grupta karşımıza çıkabiliyor. Satıcı ya da diğer bir ifade ile üretici firmanın satış stratejisine göre takımların içindeki ürünler değişiklikler arz edebiliyor. Üçlü takım olmaları aslında bu tarz ürünler için ciddi anlamda bir avantaj ve kullanacak olan kişiye de büyük kolaylık getiriyor.

Bu ürün grubunda karşımıza çıkan temel bedenler şunlar: S, M, L, XL, XXL. Yani her bedene uygun aşırı zayıftan, aşırı kiloluya kadar herkes için uygun olan bir ürün bulabilmek mümkün.

Karşımıza ağırlıklı olarak çıkan malzemeler için penye, koton, pamuk gibi doğal yapıda olan kumaşlar. 3'lü Erkek Pijama Takımlar içinde aynı renkten olan takımlar olabildiği gibi iki ayrı renkten oluşan takımlar da olabiliyor ve renk konusunda herhangi bir sınırlama yok. Hemen her renk pijama takımı bulabilmek mümkün. Kol yapısı olarak da kısa kollu olanlar da var, uzun kollu olanlar da.

Rahatlığının yanında görsel olarakta beğeneceğiniz bir çok model erkek pijamaları en iyi fiyatları ile icgiyimozel.com’da.