Fantazi Çoraplar

, 78 model bulduk!

    Fantezi Çorap

    Fantazi çoraplar seksi bir kombinin tamamlanmasında önemli yere sahiptir. Farklı çok sayıda modeli olan bu çoraplar, renk olarak da değişik alternatifler ile karşımıza çıkıyor. İç giyim markaları ya da çorap firmaları tarafından özel seriler halinde üretimi yapılan bu çorap türleri, bayanlar kadar erkeklerin de ilgisini çekiyor. Partnerinin üzerinde fantazi çorap modelleri ile kombinler gören erkekler bundan hoşnut olup partnerlerine olan ilgileri daha da fazla artıyor.

    Fantazi çorap çeşitlerine genel olarak baktığımızda en fazla file çoraplar ve dantelli çorapları karşımızda görüyoruz. Sade tasarımlı olsalar bile çok seksi ve şık olan bu çorap türleri, iç giyim ürünleri ya da gecelik takımları ile birlikte kombinlenerek kullanılabilir. Günlük hayatta kullanmak için çok fazla ideal değillerdir. Normal çoraplara göre dayanıklılıkları biraz daha azdır ancak uzun süre kullanılmadığında saklanarak ilk günkü yeniliği korunabilir. Dizaltı, dizüstü ya da külotlu çorap olarak model çeşitliliği vardır. Kullanıma ve kombinlemeye göre bu modellerden birisi seçilip kullanılabilir.

    Kadınlara özel fantazi çorap modelleri kadar renkleri de önemlidir. Her modelde en fazla kullanılan renk siyahtır. Bunun nedeni siyahın her ten rengi ile uyumlu olması, her model çorapta çok seksi durması ve her kombinde diğer parçalar ile uyumlu olmasıdır. İkinci renkler olarak ise cazibenin rengi kırmızı ve saflığın rengi beyaz tercih ediliyor. Bu alanda ürün çeşitliliği fazla olan markaların daha değişik renkli fantazi çorapları da mevcuttur. Yapılacak kombine göre bu renklerden biri seçilip uygun şekilde kombinlenebilir.

    Fantazi çoraplar, bacakların olduğundan daha güzel görünmesini sağlar. Bacak toparlama ve şekil verme özelliği olan bu çoraplar ile küçük kusurların kapatılması mümkündür. Partnerine hoş bir sürpriz yapmak isteyen bayanlar, bacak bölgesindeki kusurları bu çoraplar ile kapatıp daha da dikkat çekici bir görüntü yakalayabilir. Farklı modellerde ve renklerde, çok sayıda markanın fantazi kadın çorap modellerini icgiyimozel.com 'da bulabilirsiniz. Güvenli alışveriş imkanı ile beğendiğiniz çorapları satın alabilir, uygun ürünler ile kombinleyerek partnerinizin aklını başından alacak harika bir güzellik elde edebilirsiniz.