Merry See Geniş File Jartiyer Çorabı Kırmızı

Merry See Geniş File Jartiyer Çorabı Kırmızı
Merry See 2020 Koleksiyon: Merry See Geniş File Jartiyer Çorabı Kırmızı

Bayanlar için eşlerinin dikkatini çekmek en önemli konular arasındadır. Kadınlar özellikle beğenilmek ve sevilmek ve eşleri ya da sevdikleri kişiler tarafından bu durumun belli edilmesini isterler. Ancak erkekler pek sevgilerini belli edebilen kişiler değildir. Bu noktada biz icgiyimozel.com olarak bayanlara erotik çekiciliği bulunan sitemizdeki fantezi ürünler kategorimizi önermek istiyoruz. Özellikle Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Jartiyer Çorapları sizlerin beğenisine sunmaktayız.


Paket İçeriği

Ürün 2 parçadan oluşmaktadır.

Kumaş Bilgisi

90% Polyester %10 Elastan

Üretim Yeri

TÜRKİYE

Yıkama Talimatı

30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız.


Merry See markasına ait Merry See Geniş File Jartiyer Çorabı Kırmızı ürünü Fantazi Jartiyer Çorapları arasında kalitesi ve kendine özgün tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Fantazi Çoraplar kategorisinde ülkemizde büyük beğeni yakalayan ve payanlar arasında oldukça popüler olan –m markası ürettiği bu Merry See Geniş File Jartiyer Çorabı Kırmızı ürün ile de bu beğeniyi ne kadar hakkettiğini göstermektedir. Merry See markasının Merry See Geniş File Jartiyer Çorabı Kırmızı model Fantazi Jartiyer Çorapını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Merry See Geniş File Jartiyer Çorabı Kırmızı için, Standart bedenleri bulunmaktadır.Merry See MS7905-Kırmızı Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Merry See Geniş File Jartiyer Çorabı Kırmızı ürünü faturada "Merry See MS7905-Kırmızı" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.