Erkek Korse, 25 ürün bulduk!

Erkek Korse

İç giyim konusu da tıpkı dış giyim gibi kendi içinde çok önemli alt başlıklara ayrılıyor. Bu alt başlıklardan bir tanesi de korse.

Korse nedir sorusunun yanıtı verilebilecek temel yanıt şunlardır: Vücudu güzel göstermek gibi bir nedenle kullanılan, esnek iç giysidir. Bu ürün hem erkekler için hem de kadınlar için olan üründür.

Erkekler korse giyer mi diye düşünmemek gerekiyor. Elbette giyer zira onlar da güzel ve şık olmak, sevdikleri kadınların gözlerindeki beğeni ışıltılarını görmek istiyorlar. Sonuçta kendi istediğimiz bedenle doğamıyoruz ya da geçen zaman içinde vücudumuz kimi deformasyonlara uğruyor ki erkek korse giyimi de tam bu noktada başlıyor zatenç

Zayıflatan, göbek korsesi olan, slim lift olanlar, yarım kollu olanlar, V yaka olanlar silikonlu, boxer formunda olanlar vardır. Evet, kadınlarda olduğu kadar burada çok seçenek yok ama her yaşta rahatça ve güvenle kullanılabilecek olan yapılar. Yarım kollu, V yaka tarzında olan üst giyim ürünü olarak atlet ile beraber veya tek başına da kullanılabilecek olan korse tipleri.

Erkek korse ürünleri hiçbir biçimde kişinin hareket kabiliyetini etkilemeyen özel yapılar ve sağlık açısından herhangi bir son teşkil etmeleri doğru bir markanın ürünü seçilir ise mümkün değil.

Beden olarak baktığımızda karşımıza çıkan temel bedenler şunlar: M, L, XL, XXL ama elbette daha küçük ve daha iri olan insanlar için X, XXXL gibi bedenler kimi özel markalarda bulunabiliyor. Çok zayıf insanlar için elbette özel bir neden yok ise kullanıma gerek yok ama kilolu erkeklerde birkaç beden ürünün özelliğine göre kullanım yerinde incelme ve kusursuz görünüm olduğu kesin.

Renk skalası ağırlıklı olarak 3 ana renkten oluşuyor. Ten rengi, siyah ve beyaz. Cotton ve Elasthan ağırlıklı olarak yapılan bu ürünlerde oranlar üretici firmanın tercihine göre değişiyor. Keza fiyatlar da markasına, ürün özelliğine ve modeline bağlı olarak farklılıklar arz ediyor.

Erkekler Korse Alırken Nelere Dikkat Etmelidir?

Erkek korse alımında dikkat edilmesi gereken temel hususlar şunlardır: Mutlaka kişi kendi bedenine ve kullanım amacına uygun almalıdır.

Ne için kullanacağından emin olmalıdır. Son olarak da kullanılan malzemelerin alerji vb. sorunlara yol açmayacağı doğal bileşenler içerdiği bilinebilmelidir.