Büstiyer & Jartiyer modelleri

, 210 ürün bulduk!
OUTLET Seçenekler
707,94 TL
OUTLET Seçenekler
150,93 TL
367,36 TL
%10 İndirim
330,62 TL
222,26 TL
%10 İndirim
200,03 TL
409,71 TL
%10 İndirim
368,74 TL
313,81 TL
%10 İndirim
282,43 TL
OUTLET Seçenekler
115,73 TL
189,84 TL
%10 İndirim
170,86 TL

  Büstiyer & Jartiyer Modelleri ve Fiyatları

  Büstiyer& jartiyer seçimi bir kadın için son derece büyük bir önem taşır. Neden diye soracak olursanız çünkü bu tip iç giyim ürünlerinde oldukça ince bir çizgi vardır ve bu çizgiye dikkat edilmezse rüküş ya da basit bir görüntü söz konusu olabilir. Öte yandan doğru bir büstiyer ya da jartiyer tercih edilmişse son derece seksi ve şık bir görüntüden de söz edebiliriz. Bu sebeple de internet sitemizde yer alan büstiyer ve jartiyer modellerine göz atmanızda fayda var.

  Büstiyer ve Jartiyer Avantajlar

  Büstiyer ve jartiyer avantajlar konusu ile ilgili olarak bir büstiyerin göğsünüzü son derece dik ve kalıplı göstereceğiniz söyleyerek bu konuya bir giriş yapabiliriz. Aynı zamanda da uzun süre giyildiği zaman göğüs bölgenizin belli bir şekle girmesini sağlar.

  Jartiyer ise bel ve kalçada son derece güzel ve seksi bir görüntüye sebep olurken aynı zamanda da vücut hatlarının düzenlenmesine olanak tanır. Daha kilolu kişiler ise bu tip bir iç giyimle daha zayıf ve ince bir görünüme kavuşabilir. Ayrıca jartiyer, etek giydiğiniz zaman son derece rahat olmanıza da yardımcı olur.

  Büstiyer ve Jartiyer Nasıl Giyilir?

  Büstiyer ve jartiyer nasıl giyilir sorusunu ilk defa büstiyer ve jartiyer giyecek olan kadınlar hep merak etmektedir. Dışardan görüntüsü itibariyle özellikle jartiyer çok zor giyiliyor gibi görünebilir. Bu sebepten dolayı da jartiyerden pek çok kadın uzak durmaktadır. Ancak aslına bakacak olursak jartiyer için hiç de öyle zahmetli bir şekilde giyiliyor diyemeyiz.

  Büstiyer giymek için göğüs ölçülerinize uygun bir büstiyer tercihi yapıp askılarını eşit bir biçimde ayarlayın. Daha sonra arka kısmını biraz aşağı doğru çekerek göğüs yapınıza göre düzeltin. Jartiyeri ise tam bel hizasında ayarlayın ve daha sonra da askılarının ön kısma gelmesine dikkat ederek iç çamaşırınızı üzerine çekin.

  Büstiyer ve Jartiyer Çeşitleri

  Büstiyer ve jartiyer çeşitleri epeyce fazladır. Genel olarak çok eski zamanlardan beri özellikle de Fransız kadınlarının vazgeçilmez iç giyim unsuru olarak karşımıza çıkan büstiyer ve jartiyerler, günümüze de son derece farklı tasarımlarla gelmiştir. Ancak büstiyer ve jartiyer için olmazda olmaz nedir derseniz her zaman kesinlikle ilk aklımıza gelen şey dantel oluyor.

  Büstiyer ve jartiyer modelleri aynı zamanda kumaşına ya da rengine bağlı olarak da değişkenlik gösterir.

  Büstiyer ve Jartiyer Fiyatları

  Büstiyer ve jartiyer fiyatları bu ürünlerin kumaşına ve tasarımına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Çeşitli markalarda farklı fiyat aralıklarına göz atacak olursak aşağı yukarı 289 ile 576 TL arası bir fiyat skalası göze çarpıyor. Fakat bu durumda tercih etmiş olduğunuz markanın da son derece büyük bir öneme sahip olduğunu her zaman için aklınızda bulundurun. İcgiyimozel.com’dan fırsatları yakalayabilirsiniz.

  Büstiyer & Jartiyer Takımları

  Kadın giyimine bir giriyorsunuz, çıkamıyorsunuz işin içinden. Tam bir derya. Hem iç giyimde hem de dış giyimde yüzlerce binlerce seçenek var. İç giyim kimi bayanlar için oldukça büyük bir önem arz ediyor ve kendi güzelliklerini daha bariz ortaya koyacakları ürünleri seçiyor. Örneğin büstiyer onlardan bir tanesi. Jartiyer ise adeta dişiliğin simgesi gibi

  Temel Ürün Grupları

  Büstiyer & Jartiyer grubunda yer alan temel ürünler şu başlıklar altında toplanıyor:

  · Büstiyer

  · Jartiyer

  · Büstiyer Takımları olarak 3 ana başlıkta toplanıyor. Bu ana başlıklarda kendi içinde alt başlıklara ayrılıyor.

  Yukarıda belirtilen ürünler de bustiyer grubunda karşımıza çıkan temel bedenler S,M,L yani 3 ana beden grubu.

  Modellerde çok özel markaların çok farklı ürünleri karşımıza çıkıyor. Bustiyerlere baktığımızda dantelli, tüllü, destekli, desteksiz olanlar var. Bunun yanında, desenli, desensiz birçok model var. Yani sınırsız bir alternatif var karşımızda

  Jartiyer konusu ise kadınların dişiliğine dişilik katan objeler olduğu için kadınlar için özellikle de kimi kadınlar için çok daha ayrı bir yere sahip. Bunun farkında olan bu alandaki üreticiler de bu konuda çok hassas davranarak çok özel ürünler üretiyor.

  Burada da karşımıza çok sayıda model çıkıyor. Bazılarından bahsetmek gerekir ise birçok kadın dantelli, tüllü veya çoraplı olan modelleri tercih ediyor ama bunların dışında da çok daha butik ürünler bulabilmek mümkün.

  Standart olarak üretilen jartiyerler temelde yapıları itibarıyla esnek olduklarından S,M, L bedenlerinde rahatlıkla kullanılabiliyorlar.

  Kullanıldığı an kadına bambaşka bir hava veren jartiyerlerde maviden kırmızıya, siyahtan beyaza kadar pek çok seçenek var.

  Bustiyer takımları ise bu iki ürünün birlikte satıldığı paket ürünlerdir.

  Bu Ürünler Alırken Bilinmesi Gerekenler

  Bustiyer ve/veya jartiyer alırken dikkat edilmesi gereken en temel konu kişinin kendisini en güzel gösterecek olan ürünü seçmesi ve onu doğru bir biçimde kullanması.

  Bunun yanında kombinlemeye de dikkat etmek gerekiyor. Zira son yıllarda göbek açık modası olduğundan hemen her yerde bustiyerler karşımıza çıkıyor. Gündelik yaşamda kullanırken dekolte sınırını dozunda tutmakta fayda var.