Büstiyer & Jartiyer

, 165 model bulduk!

  Büstiyer & Jartiyer Takımları

  Kadın giyimine bir giriyorsunuz, çıkamıyorsunuz işin içinden. Tam bir derya. Hem iç giyimde hem de dış giyimde yüzlerce binlerce seçenek var. İç giyim kimi bayanlar için oldukça büyük bir önem arz ediyor ve kendi güzelliklerini daha bariz ortaya koyacakları ürünleri seçiyor. Örneğin büstiyer onlardan bir tanesi. Jartiyer ise adeta dişiliğin simgesi gibi

  Temel Ürün Grupları

  Büstiyer & Jartiyer grubunda yer alan temel ürünler şu başlıklar altında toplanıyor:

  · Büstiyer

  · Jartiyer

  · Büstiyer Takımları olarak 3 ana başlıkta toplanıyor. Bu ana başlıklarda kendi içinde alt başlıklara ayrılıyor.

  Yukarıda belirtilen ürünler de bustiyer grubunda karşımıza çıkan temel bedenler S,M,L yani 3 ana beden grubu.

  Modellerde çok özel markaların çok farklı ürünleri karşımıza çıkıyor. Bustiyerlere baktığımızda dantelli, tüllü, destekli, desteksiz olanlar var. Bunun yanında, desenli, desensiz birçok model var. Yani sınırsız bir alternatif var karşımızda

  Jartiyer konusu ise kadınların dişiliğine dişilik katan objeler olduğu için kadınlar için özellikle de kimi kadınlar için çok daha ayrı bir yere sahip. Bunun farkında olan bu alandaki üreticiler de bu konuda çok hassas davranarak çok özel ürünler üretiyor.

  Burada da karşımıza çok sayıda model çıkıyor. Bazılarından bahsetmek gerekir ise birçok kadın dantelli, tüllü veya çoraplı olan modelleri tercih ediyor ama bunların dışında da çok daha butik ürünler bulabilmek mümkün.

  Standart olarak üretilen jartiyerler temelde yapıları itibarıyla esnek olduklarından S,M, L bedenlerinde rahatlıkla kullanılabiliyorlar.

  Kullanıldığı an kadına bambaşka bir hava veren jartiyerlerde maviden kırmızıya, siyahtan beyaza kadar pek çok seçenek var.

  Bustiyer takımları ise bu iki ürünün birlikte satıldığı paket ürünlerdir.

  Bu Ürünler Alırken Bilinmesi Gerekenler

  Bustiyer ve/veya jartiyer alırken dikkat edilmesi gereken en temel konu kişinin kendisini en güzel gösterecek olan ürünü seçmesi ve onu doğru bir biçimde kullanması.

  Bunun yanında kombinlemeye de dikkat etmek gerekiyor. Zira son yıllarda göbek açık modası olduğundan hemen her yerde bustiyerler karşımıza çıkıyor. Gündelik yaşamda kullanırken dekolte sınırını dozunda tutmakta fayda var.