Jartiyer

, 35 model bulduk!

Jartiyer

Jartiyer, bayanların giydikleri uzun çorapların kaymaması için iç çamaşırına bağlayan bağlara verilen addır. Esnek yapılı, lastiğe benzeyen bu bağlar, bel kısmında özel bir parça ile tutturulur. Jartiyer bağları ve bel kısmındaki bu parçanın tamamı da jartiyer olarak isimlendirilir.

Jartiyerler, fantezi iç giyim ürünleri ile de uyumlu şekilde kullanılıyor. Özel bir gece geçirmek için birbirinden farklı iç giyim ürünlerini tercih eden bayanlar, seksilik ve dişiliklerini ön plana çıkarmak için uzun çoraplar ve jartiyer takımlarından da yardım alıyor. Fantezi jartiyerlerde genel olarak fileli ya da transparan özellikli çoraplar ile kombinleme yapılır. Çorap modeline ve özelliğine göre jartiyerin de benzer model ve özelliklerde olması gerekir.

Jartiyer takımı ya da tek jartiyerleri iç giyim ürünü satışı yapan yerlerden temin edebilirsiniz. Bu ürünlerin seçiminde şık ve rahat kullanımlı olmasına dikkat edilmesi gerekir. Özel günlerde kullanılmak için dantelli, fileli ya da daha farklı işlemeleri olan jartiyerler tercih edilebilir. Her hangi bir etek ya da elbise altına giyilen uzun çorapların düşmesini engellemek için günlük kullanılan jartiyerlerin fantezi ürünler gibi özel olmasına gerek yoktur. Günlük kullanım için jartiyerlerde şıklıktan çok rahatlığın ön planda olması gerekir.

Jartiyer ve jartiyer takımı satın almadan önce mutlaka ziyaret etmeniz gereken sitelerin başında gelen icgiyimozel.com adresinde farklı markaların ürünlerini bir arada bulabilirsiniz. İnternet üzerinden alışverişin en güvenilir adreslerinden olan sitemiz aracılığı ile birbirinden özel ve dikkat çekici jartiyerlere sahip olabilirsiniz.