Diz Üstü Çorap

, 16 ürün bulduk!

Diz Üstü Çorap

Diz üstü çoraplar tek başlarına ya da külotlu çoraplar ile birlikte kullanılabilir. Düz ve tek renkli olabiledikleri gibi değişik renk tonlarında ve farklı tasarımlarda da olabilirler. Uzun çizme, kısa etek ve elbiseler ile birlikte hoş kombinler oluşturmak için tercih edilebilirler. Baklava desenli, fileli ya da transparan üzerine minik desenli modelleri en fazla tercih edilen modellerdir.

Kıyafet seçimine göre yaz-kış diz üstü çorap kullanılabilir. Yazlık diz üstü çoraplar biraz daha ince yapılıyken kışlık çoraplar daha kalın yapılıdır. Desen ve renk seçenekleri oldukça fazladır. Bu nedenle her tür giyim ürünü ile uyumlu şekilde kombinlenebilirler. Diz üstü çorap modelleri ile kombin oluştururken etek ve elbiseye uygun olmasına dikkat edilmesi gerekir. Genel olarak düz bir ete ya da elbise ile desenli, renkli diz üstü çorap modellerinin kullanılması gerekir. Desenli, detaylı elbise ve etekler ile ise tek renkli ya da basit desenleri olan çoraplar tercih edilmelidir.

Diz üstü çorap modelleri çoğu iç giyim markasının ürün kategorisinde yer alır. Klasik tarza ve spor tarza uygum modelleri vardır. Genel giyim tarzı ile uyumlu şekilde doğru seçim yapıldığında harika bir görüntü elde edilebilir. Özel tasarımlı bazı diz üstü çoraplar bazı fantezi iç giyim ürünleri ile birlikte kullanılabilir. Uygun renkler ile kombinlenen bu takımlar, özel gecelerde kadınların daha seksi görünmesini sağlar.