Jartiyer Çorap

, 24 model bulduk!

Jartiyer Çorap

Ah bu jartiyer çoraplar. Hangi kadının böylesi bir ürünü yoktur ki? Her kadının yoksa da böylesi bir ürünü mutlaka olmalıdır.

Diğer çok çoraplar ile kıyaslandığı zaman açık ara farklı olan çok özel kadınların çok güzel bir ürünüdür jartiyer çorap.

Değişik çorap modelleri ve çeşitleri içinde en geniş ürün yelpazesinin olduğu alandır. Desen konusunda adeta sınırsız seçenek karşımıza çıkar. Bunlardan bazılarını sıralamak gerekir ise, fileli, dantelli, silikonlu, düz, puantiyeli, muhtelif desende olanlar, burunsuz olanlar. Arkadan dikişli olanlar ise tam bir klasiktir.

Bu çoraplar jartiyer ile tamamlanabildiği gibi tek başına da rahatlıkla etekler ile elbiseler ile kullanılabilir.

Yani her yaşta farkını ve iddiasını ortaya koymak isteyen kadınlar için jartiyer çorap ideal olan bir üründür.

Renk skalası ile oldukça geniştir. Kırmızı ve siyah ağırlıklı olarak ana renkler olmakla beraber, ten rengi, füme, beyaz, antrasiti kemik rengi de diğer sık kullanılan renklerdir.

Beden olarak karşımıza standart olanlar olduğu gibi S, M, L, XL bedenleri de görülmektedir.

Polyamide ve elastane malzemelerinin farklı oranlarda birleşmesi ile ağırlıklı olarak üretilen bu çoraplar mini etekler ya da derin yırtmaçlı elbiseler ile çok hoş bir görüntü verirler.

Ürün fiyatları ise ürünün özelliğine, üretici markaya, kullanılan malzemeye ve modeline göre farklılıklar göstermesine rağmen rakamlar astronomik değildir.