Külotlu Çorap

, 256 ürün bulduk!

Külotlu Çorap

Tüm mevsimlerde ve tüm yaşlarda kadınların yaşamlarında en olmazsa olmaz ürünlerin başında külotlu çorap geliyor.

Külotlu çorap doğru giyildiği sürece her kadının şıklığına şıklık katacak ürünlerin başında geliyor. Üstelik doğru bir biçimde kullanıldığında kullanılan giysinin bile önüne geçebiliyor.

Bugün sadece bu alanda üretim yapan çok özel markalar var. Bunun yanında kimi dünyaca ünlü markalar da külotlu çorap konusuna başlı başına eğiliyor.

Dünyada artık moda deyince akla sadece elbise, etek, çanta ayakkabı gelmiyor. Çoraplar da geliyor ve dünyanın birçok yerinde çorap defileleri düzenliyor zira bu konuda dünya çapında çok önemli rekabet var.

Her sezon değişen modellere yanında renkler de değişiyor. Temel de külotlu çorap koton ve naylon denilen malzemelerden yapılıyor. Naylon ibaresinin Polyamid, gibi Elasthan gibi bileşenlere denk geldiği görülmekte.

Kalınlık olarak bakıldığında ise farklı kalınlıklar karşımıza çıkabiliyor ve bugün opak çorap adlandırılan özellikle öğrencilerin kullandığı çoraplar olmakla beraber ince çorap giymek istemeyenler ve/veya kışın üşümemek isteyenlerin tercih ettiği bir ürün grubu.

Son yılların gözdesi ise termal çoraplar. Özellikle kış aylarında pantolon altı ya da mini elbiseler ile harika bir görüntü teşkil ediyorlar.

Modeller arasında desenli olanlar karşımıza çıkabiliyor. Bir klasik olan file çoraplar ise yine çok ama çok moda. Beden olarak ise ağırlıklı olarak S-M, L-XL her yerde karşımıza çıkan bedenler.