Fantazi Külotlu Çoraplar

, 28 ürün bulduk!

Fantazi Külotlu Çoraplar

Giyinmek temel bir gereksinim olması yanında özünde bir sanat. Kişini doğru zamanda doğru biçimde doğru giysileri bir araya getirebilmesi başlı başına bir yetenek

Bir de günlük yaşamda sağlıklı her bireyin yaşadığı olgu olan cinsellik var ve cinsellik sırasında kimi insanlar çok değişik giysiler giyiyor. İşte o giysilerden bir tanesi de kadın giyiminin en tamamlayıcı ürünlerinden birisi olan ve doğru tamamlandığında harika bir görünüm ortaya çıkaran külotlu çoraplar. Fantezi tarzda külotlu çoraplar ise özellikle cinsellik düşünülerek üretilen ürünler.

Çok dekolteli, fileli, özel bölge dekolteli, ağ yeri açık, balık ağı desenli, kalça kısmı açık, değişik motifleri olan hem ön hem de arka bölgesi açık olanlar, değişik desenlerde, yan kısmı açık, puantiyeli ya da kolaj desenli olan birçok fantezi külotlu çoraplar mevcut.

Beden olarak bu çoraplar ağırlıklı olarak standart beden de karşımıza çıksa da S,M,L ve XL olarak da çıkmıyor değil.

Kullanılan malzemelere baktığımızda ise Polyester, Spandex, Polyamide, Likra, dantel en sık kullanılan malzemeler. Kimi zaman bu malzemelerin bazıları birlikte kullanılıyorlar. Kimi zaman ise sadece birinden yapılan fantezi külotlu çoraplar var.

Renk konusunda herhangi bir kısıtlama yok. Neredeyse tüm renkler var. Gece mavisinden, fuşyaya, ekrudan kırmızıya, siyaha sarıya kadar.

Bu tarz çorapları fantezi kostümler, gecelikler ile özel gün ve gecelerde bayanlar kullanabileceği gibi özel davetlerde sıra dışı bir tarz elde etmek için de kullanabilirler ama burada kullanılacak olan kıyafeti çok doğru kombinlemek gerekiyor. Her kıyafet ile gündelik yaşamda kullanılabilecek olan çoraplar değil.