Diz Altı Çorap

, 119 model bulduk!

  Diz Altı Çorap

  Çoraplar sağlıklı bir yaşam için gündelik yaşamımızda son derece önem taşıyor. Herhangi bir ayakkabı ister yaz, ister kış çorapsız giyildiğinde özellikle hassas bünyelerde tahriş gibi sorunlara yol açıyor. İşte böylesi durumlar için külotlu çorap sevmeyenler diz altı çorap kullanıyor ve bu sorunu ortadan kaldırıyorlar.

  Diz altı çorapları bugün hemen her yerde satılan en çok bulabilen çorap grubu. Şıklığından ödün vermeden rahat adımlar atmak isteyen kadınların tercihi.

  Dekolte, burunsuz karşımızda birçok ürün var. Renkler ise cıvıl cıvıl. Her yaşa her zevke hitap eden bir ürün burada karşımıza çıkıyor. Hatta iki renk olan diz altı çorap bile bulabilmek mümkün. Kırmızıdan sarıya kadar renkler arasında yok yok.

  Topuklu ayakkabılar ile rahatça kullanılabilecek olan çoraplardır. Ama elbette pantolonun altında da kullanmak mümkündür. Kullanım alanı oldukça geniş olan çorap türleridir. Den, koton, polyamide ve elastane farklı oranlarda bu ürünlerde kullanılmaktadır.

  Diz altı çorapları tüm mevsimlerde rahatlıkla kullanılabilir 20- 30 denim gibi yüksek denimde olanlar kış aylarında soğuktan üşümek istemeyen ve özel mini eteklerini, elbiselerini böylesi bir çorap ile tamamlamak isteyenler için idealdir.

  İstanbul desenli, dudak baskılı çok sayıda desen karşımıza çıkarken, puanlı, fileli olan çoraplar her türlü elbise ve etek ile gündelik yaşamda rahatça kombinlenerek bambaşka bir tarz yaratmak mümkündür.

  Standart olarak üretilen bu çoraplarda fiyatlar markasına ve ürün özelliğine göre değişmektedir.