Çorap kategorisinde bayanların beğenisine sunduğumuz Diz Altı Çorap tüm ürünler bayanlar tarafından farklı amaçlar için tercih edilmektedir. Giyilen kıyafetin tam ve benzersiz bir şekilde uyumlu olabilmesi için tercih edildiği gibi, sağlık ve konfor gibi sebeplerle de Diz Altı Çorap ürünleri tercih edilmektedir. Özellikle Çorap kategorisi altında Daymod markasına ait Daymod Mycro 50 Dizaltı Çorap modeli ürün kullanılan malzeme ve tasarımındaki zarafet sebebiyle büyük beğeni toplamıştır. Diz Altı Çoraplarından Daymod markasının kalitesi bayanların beğenisini kazandığından Daymod Mycro 50 Dizaltı Çorap modelini en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.


% 91 Polyamide- % 9 Elastane

Yumuşak, orta kalın, mat micro fibre dizaltı çorabı.

Denye 50


Standart, bedenlere sahip Daymod Mycro 50 Dizaltı Çorap, Beyaz, Siyah, Ten, Pembe, Sarı, Yeşil, Kırmızı, Gri, Fuşya, Mor, Vizon, Mavi, Krem, Bronz, Kahve, Kemik renk seçeneklerine sahip.

Daymod D1212001 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod Mycro 50 Dizaltı Çorap ürünü faturada "Daymod D1212001" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.