Hamile/Lohusa

, 303 model bulduk!

  Hamile Lohusa Ürünler ve Takımları

  Hamile Lohusa giyim, bu özel dönemlerde bayanların ihtiyaçlarına göre tasarlanan giyim ürünlerini kapsar. Dünyaya yeni bir birey getirecek olan anne adayları ve doğum sonrasındaki hassas dönemde olan yeni annelerin ihtiyacı olabilecek iç giyim ve normal giyim ürünlerini kapsayan bu kategoride kaliteli markaların ürünleri ön plandadır.

  Hamile iç çamaşırları ve Lohusa iç çamaşırları hamilelik döneminde ve sonrasında değişen kadın vücudunun en güvenilir şekilde ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. icgiyimozel.com gebelik ve logusa döneminde ihtiyaç duyacağınız en uygun Hamile İç Giyim ve Lohusa İç Giyimlerini sizler için bir araya getirdi. Hamilelik öncesi ve sonrası ihtiyacınız olan tüm iç giyim modelleri bu kategorimizde sizlere sunulmuştur.

  Kadın vücudu geçirdiği her dönemde farklı ihtiyaçlara açık olmaktadır. Özellikle hamile lohusa döneminde bulunan bayanların vücutları şekil değişikliğine uğradığı için farklı giyim ürünlerine sık ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gibi durumlarda kesinlikle karnı ve vücudu sıkmayacak hamile iç giyim, lohusa iç giyim ve dış giyim ürünlerinin satın alınması gerekiyor.

  Hamile bayanların tercih edeceği iç giyim ürünlerinin büyük değil, standart ölçülere uygun olması gerekiyor. Çünkü genellikle bu alanda yapılan hata, karnı büyüyen bayanların büyük beden giyim ürünü tercih etmesi oluyor. Doğru olmayan büyük beden iç giyim ürünleri bedene çok fazla rahatsızlık verir ve karnı sarmaz, bu yüzden seçim yapılırken, bedene göre iç çamaşırları alınması gerekir. Özellikle hamile bayanlar bu dönemde, sağlık açısından hijyen olan iç çamaşırlarını tercih etmelidir. Bu çamaşırlar da, doğal boya ve maddelerden yapılmış, pamuklu kumaşa sahip olan iç çamaşırları olmalıdır. Çünkü bu dönemde genital bölge, kadınların enfeksiyon kapmasına açık olduğu için, nefes alabilen ince kumaşların seçilmesi gerekmektedir.

  Hamile bayanların, kesinlikle sıkı ve dar kıyafet giymemesi gerekiyor. Vücuda sıkı olan veya karnı tamamen saran iç çamaşırlar kişiyi terletip, sıkıntılı bir sürece yol açabilir. Bu modellerin dışında olan bol ve hamile bedene uygun kıyafet parçalarının kullanılması daha doğru olacaktır. Lohusa iç giyim ürünlerinin bulunduğu kategorimizde, hamile külot, emzirme aleti, emzirme sütyenleri, lohusa bayanlar için gecelik takımları, hamilelik döneminde kullanılabilecek pijama takımları, lohusa döneminde kullanılabilecek pijama takımları, hamilelik döneminde kullanılabilecek gecelikler, lohusa döneminde kullanılabilecek gecelikler, uygun çorap ve tayt çeşitleri gibi ürünler bulunmaktadır.

  Hamile lohusa döneminde tercih edilen sütyenler, göğüs ölçülerine uyumlu olacak şekilde seçilmelidir. Bu dönemde süt ile dolan göğüslerin ağırlığı ve karnın aynı oranda büyümesi ile göğüsler, karın bölgesine doğru yaklaşır. Sıkıntılı süreç boyunca, rahat olan, balensiz ve penye sütyenlerin tercih edilmesi önerilmektedir. Seçilecek sütyenlerin askılarının kalın olarak kullanılması da, bu dönemde yaşanan sırt ve bel ağrıları için doğru bir seçim olacaktır. Göğüs uçları hamileliğin son dönemlerinde hassaslaştığı için, ince sütyenlerin kullanılmasında fayda var.

  Hamile lohusa döneminde olan bayanlar, genellikle her konuda hassaslık yaşamaktadırlar. Bu hassas dönem boyunca seçilecek iç çamaşırı tercihlerinde, alanında iyi ve kaliteli olan markaları size sunan sitemizi tercih edebilirsiniz. Hamileler için özel kumaşlar ile hazırlanmış olan hamile külotları, terletmeyen özellikleri ile rahat bir kullanıma sahiptir.

  Hem gebelik döneminde hem de gebelik sonrasında kullanılan iç çamaşırları bayanların sağlığı ve rahatı için çok önemlidir. Ten ile direkt teması olan iç giyim ürünlerinin sağlığa zararlı olmayan kumaşlardan elde edilmesi en önemli noktadır. Bu konuda tamamen pamuklu kumaş ya da pamuklu kumaş özelliği yüksek olan karışık kumaşlar tercih edilmelidir. Bu hassas dönemlerde iç çamaşırı rengi de dikkatli seçilmelidir. Çok canlı ve değişik renk tonlarının kumaşa aktarılması için kimyasal maddeler kullanılabilir. Bu kimyasal maddeler ve boyalar ten ile temas sırasında gözeneklerden cilt altına işleyebilir ve sağlığa zararlı bir hal alabilir. Bunun için hamile/lohusa giyim ürünleri seçiminde beyaz, siyah, ten rengi gibi klasik ve basit renklerin seçilmesi gerekir.

  Hem alt iç çamaşırı, hem de üst iç çamaşırı seçiminde vücudu sıkmayan, tamamen yapışmayan modeller tercih edilmeli. Aksi halde göğüs, kalça ya da göbek kısmında sıkmadan kaynaklı vücut izleri meydana gelebilir, hareket ettikçe sıkma bölgelerinde acı duyulabilir. Çok sıkı iç çamaşırı ya da giyim ürünleri göbek kısmına baskı yapacak şekilde olduğunda anne karnındaki bebeğin de hareketlerini sınırlandırır. Buna sebep olmamak için hafif bol ve lastiksiz iç giyim ürünleri kullanılması gerekir.

  Hamilelik ve lohusalık dönemlerinde kadınların vücut ısıları hormonal değişikliklere göre farklılık gösterir. Normal bir kadına soğuk gelen bir hava bu özel dönemlerinde olan kadınlar için sıcak ve bunaltıcı olabilir. Bunun için özel dönemlerde iç giyim ürünü seçerken kişinin kendi vücut ısısına göre seçim yapması, üşümeden ve terlemeden kullanabileceği iç çamaşırları seçmesi gerekir.

  Hamile giyim ve lohusa kıyafetlerinde de farklı markaların ürünlerini aynı anda sitemizde bulabilirsiniz. İndirimli, avantajlı ve güvenli online alışveriş imkanı ile istediğiniz ürünleri hızlı bir şekilde satın alabilir, yeni giyim ürünlerinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Yeni sezonda yer alan en iyi modelleri ile Anıl, Miss, Ay yıldız gibi alanında lider firmalarının hamile iç giyim ürünleri sitemizde bulunmaktadır. İşlevsel özellikleri ile tercih edilen emzirmesütyenleri, açılabilir olarak tasarlanmıştır. Kullanılacak bütün ortamlarda kolay emzirme sağlayan bu sütyenler ile lohusa bayanlar rahat edebilir. Hızlı değişim gösteren hamile bedenine en uygun seçilebilecek bir diğer hamile giyim ürünü de hamile pijama takımları ve hamile gecelikleridir. Bebeğin sağlıklı büyümesi ve annenin konforlu olması amacıyla hazırlanan pijama takımları, doğacak çocuğun renklerinde tercih edilebileceği gibi, eğlenceli figür ve baskının bulunduğu kumaşlarla da tercih edilebilir. Yeni doğum yapan bayanları da unutmadık! Lohusa gecelik takımları ve lohusa pijama takımları da oldukça şık ve sağlıklı görünümleri ile rağbet görüyor. Bebeğini kolay emzirebilmek isteyen annelerin bir numarası olan pijama ve gecelikler için yine istenilen beden ölçüsü ve model seçeneği portföyümüzde yer almaktadır. Yaşamının en güzel hamile lohusa dönemini rahat geçirmek isteyenler, icgiyimozel.com sitesini sadece bir tıkla güvenilir olarak ziyaret edebilir.