Hamile/Lohusa

, 247 model bulduk!

  Hamile Lohusa Kadın Kıyafet Modelleri

  Hamile lohusa giyim ile ilgili olarak internet sitemizde çok fazla ürün bulunmaktadır hamile olan kadınlar ve lohusa olan kadınlar farklı bir dönemden geçmektedir. Ve bu anlamda vücutları farklı reaksiyonlar ve tepkiler verebilmektedir.

  Bebeğin doğması 40 haftaya kadar olan süre hamilelik süreci olarak geçmektedir. Bu dönemde anne adayı bir karnında bebek taşımaktadır. Bu anlamda da hem kilo alabilmekte hem de daha farklı vücudunda reaksiyonlar gösterebilmektedir. Bu sebepten kaynaklı olarak bu kadınların hamilelik sürecinde olan giyimlerine ve iç giyimlerine dikkat etmesi kendilerini rahat hissetmesi çok önemlidir. Hamilelikten sonra bebeğin doğumunun ardından anneler için yaklaşık bir buçuk aylık öngörülen süre lohusalık olarak adlandırılmaktadır. Gebelik ve doğum kadının fizik ve ruh sağlığını ciddi derecede etkileyen önemli bir dönemdir.

  Gebelikle alakalı olarak sadece psikolojik olarak değil anne adayı fiziki olarak da çok ciddi boyutta etkilenmektedir. Özellikle fiziki olarak kişi kilo alabilmektedir. Ya da kendini daha farklı hissedilmektedir. Bu sebepten kaynaklı olarak da hem iç giyim hem de dış giyim şeklinde kıyafetlerini farklı seçmektedir.

  Hamile Lohusa Kıyafet Modelleri

  Hamile lohusa modelleri genellikle anne adayı için özel olarak hazırlanmış olan kıyafetlerdir. Hamile lohusa çeşitlerinde Gecelik sütyen külot gibi birçok ürün bulunmaktadır. Hamile loğusalık ile ilgili olan ürünlerde genellikle kişinin kadının rahatı ve konforu düşünmektedir. Bu anlamda da çok fazla sayıda ürün üretilmektedir. Özellikle hamile ve lohusalıkta kadının karın bölgesinde geniş olmasından ve büyük olmasından kaynaklı olarak o bölge birazcık daha büyük tutulmuştur.

  Hamilelik Doğurganlık Döneminde Nasıl İç Çamaşırı Seçilmesi Gereklidir?

  Hamilelik lohusalık döneminde seçilmesi gereken iç çamaşırı kadının konforunu sağlayacak karım panelinin olduğu iç çamaşırları olması gerekmektedir. Özellikle karın bölgesinde bebekten kaynaklı olarak ya da doğumdan sana kaynaklı karın bölgesinde bir büyüklük söz konusu olmaktadır. Buranın rahatlığı açısından bu bölümün birazcık daha geniş tutulması gerekmektedir.

  Hamilelik doğurganlık ile ilgili diğer bir konu ise özellikle kullanılan kumaş kalitesi olarak karşımıza çıkacaktır. Kumaşın kaliteli olması kesinlikle hamileyim rahatsız etmemesi çok önemlidir. Çünkü hamilelik ve loğusalık tüm hormonların da etkisiyle birlikte kadının bünyesi daha hassas olmaktadır. Bu anlamda iç giyim ayrı bir önem arz etmektedir. İç giyim ile alakalı olarak aynı zamanda hijyen çok önemlidir.

  Hamilelik ile ilgili üretilen her ürünün hijyenik olması organik olması çok önemlidir. Çünkü kadınlar bu dönemde daha farklı bir dönemden geçmekte ve hormonunda değişiklik yaşanmaktadır noktam hamile Louis avantajlarına baktığımız zaman en önemli avantajı özellikle karım panelinin olmasından kaynaklı olarak karının sıkmaması ve verenin kendini daha rahat hissetmesi olacaktır. Hamile lohusa kıyafetleriyle alakalı olarak maliyetinin biraz yüksek olduğunu söylemek doğru olacaktır. Çünkü özellikle hamile lohusa kıyafetiyle alakalı kişinin organik ürünleri seçmesi gerekmektedir. Kaliteli ürünleri seçmesi gerekmektedir. Internet sitemizden özellikle hamile olsa ile ilgili olarak yıllarca İç giyim bulabilirsiniz.

  Hamile Lohusa Ürünler ve Takımları

  Hamile Lohusa giyim, bu özel dönemlerde bayanların ihtiyaçlarına göre tasarlanan giyim ürünlerini kapsar. Dünyaya yeni bir birey getirecek olan anne adayları ve doğum sonrasındaki hassas dönemde olan yeni annelerin ihtiyacı olabilecek iç giyim ve normal giyim ürünlerini kapsayan bu kategoride kaliteli markaların ürünleri ön plandadır.

  Hamile iç çamaşırları ve Lohusa iç çamaşırları hamilelik döneminde ve sonrasında değişen kadın vücudunun en güvenilir şekilde ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. icgiyimozel.com gebelik ve logusa döneminde ihtiyaç duyacağınız en uygun Hamile İç Giyim ve Lohusa İç Giyimlerini sizler için bir araya getirdi. Hamilelik öncesi ve sonrası ihtiyacınız olan tüm iç giyim modelleri bu kategorimizde sizlere sunulmuştur.

  Kadın vücudu geçirdiği her dönemde farklı ihtiyaçlara açık olmaktadır. Özellikle hamile lohusa döneminde bulunan bayanların vücutları şekil değişikliğine uğradığı için farklı giyim ürünlerine sık ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gibi durumlarda kesinlikle karnı ve vücudu sıkmayacak hamile iç giyim, lohusa iç giyim ve dış giyim ürünlerinin satın alınması gerekiyor.

  Hamile bayanların tercih edeceği iç giyim ürünlerinin büyük değil, standart ölçülere uygun olması gerekiyor. Çünkü genellikle bu alanda yapılan hata, karnı büyüyen bayanların büyük beden giyim ürünü tercih etmesi oluyor. Doğru olmayan büyük beden iç giyim ürünleri bedene çok fazla rahatsızlık verir ve karnı sarmaz, bu yüzden seçim yapılırken, bedene göre iç çamaşırları alınması gerekir. Özellikle hamile bayanlar bu dönemde, sağlık açısından hijyen olan iç çamaşırlarını tercih etmelidir. Bu çamaşırlar da, doğal boya ve maddelerden yapılmış, pamuklu kumaşa sahip olan iç çamaşırları olmalıdır. Çünkü bu dönemde genital bölge, kadınların enfeksiyon kapmasına açık olduğu için, nefes alabilen ince kumaşların seçilmesi gerekmektedir.

  Hamile bayanların, kesinlikle sıkı ve dar kıyafet giymemesi gerekiyor. Vücuda sıkı olan veya karnı tamamen saran iç çamaşırlar kişiyi terletip, sıkıntılı bir sürece yol açabilir. Bu modellerin dışında olan bol ve hamile bedene uygun kıyafet parçalarının kullanılması daha doğru olacaktır. Lohusa iç giyim ürünlerinin bulunduğu kategorimizde, hamile külot, emzirme aleti, emzirme sütyenleri, lohusa bayanlar için gecelik takımları, hamilelik döneminde kullanılabilecek pijama takımları, lohusa döneminde kullanılabilecek pijama takımları, hamilelik döneminde kullanılabilecek gecelikler, lohusa döneminde kullanılabilecek gecelikler, uygun çorap ve tayt çeşitleri gibi ürünler bulunmaktadır.

  Hamile ve Lohusa Kadınlar İçin Özel Sütyen Takımları

  Hamile lohusa döneminde tercih edilen sütyenler, göğüs ölçülerine uyumlu olacak şekilde seçilmelidir. Bu dönemde süt ile dolan göğüslerin ağırlığı ve karnın aynı oranda büyümesi ile göğüsler, karın bölgesine doğru yaklaşır. Sıkıntılı süreç boyunca, rahat olan, balensiz ve penye sütyenlerin tercih edilmesi önerilmektedir. Seçilecek sütyenlerin askılarının kalın olarak kullanılması da, bu dönemde yaşanan sırt ve bel ağrıları için doğru bir seçim olacaktır. Göğüs uçları hamileliğin son dönemlerinde hassaslaştığı için, ince sütyenlerin kullanılmasında fayda var.

  Hamile lohusa döneminde olan bayanlar, genellikle her konuda hassaslık yaşamaktadırlar. Bu hassas dönem boyunca seçilecek iç çamaşırı tercihlerinde, alanında iyi ve kaliteli olan markaları size sunan sitemizi tercih edebilirsiniz. Hamileler için özel kumaşlar ile hazırlanmış olan hamile külotları, terletmeyen özellikleri ile rahat bir kullanıma sahiptir.

  Hem gebelik döneminde hem de gebelik sonrasında kullanılan iç çamaşırları bayanların sağlığı ve rahatı için çok önemlidir. Ten ile direkt teması olan iç giyim ürünlerinin sağlığa zararlı olmayan kumaşlardan elde edilmesi en önemli noktadır. Bu konuda tamamen pamuklu kumaş ya da pamuklu kumaş özelliği yüksek olan karışık kumaşlar tercih edilmelidir. Bu hassas dönemlerde iç çamaşırı rengi de dikkatli seçilmelidir. Çok canlı ve değişik renk tonlarının kumaşa aktarılması için kimyasal maddeler kullanılabilir. Bu kimyasal maddeler ve boyalar ten ile temas sırasında gözeneklerden cilt altına işleyebilir ve sağlığa zararlı bir hal alabilir. Bunun için hamile/lohusa giyim ürünleri seçiminde beyaz, siyah, ten rengi gibi klasik ve basit renklerin seçilmesi gerekir.

  Hem alt iç çamaşırı, hem de üst iç çamaşırı seçiminde vücudu sıkmayan, tamamen yapışmayan modeller tercih edilmeli. Aksi halde göğüs, kalça ya da göbek kısmında sıkmadan kaynaklı vücut izleri meydana gelebilir, hareket ettikçe sıkma bölgelerinde acı duyulabilir. Çok sıkı iç çamaşırı ya da giyim ürünleri göbek kısmına baskı yapacak şekilde olduğunda anne karnındaki bebeğin de hareketlerini sınırlandırır. Buna sebep olmamak için hafif bol ve lastiksiz iç giyim ürünleri kullanılması gerekir.

  Hamilelik ve lohusalık dönemlerinde kadınların vücut ısıları hormonal değişikliklere göre farklılık gösterir. Normal bir kadına soğuk gelen bir hava bu özel dönemlerinde olan kadınlar için sıcak ve bunaltıcı olabilir. Bunun için özel dönemlerde iç giyim ürünü seçerken kişinin kendi vücut ısısına göre seçim yapması, üşümeden ve terlemeden kullanabileceği iç çamaşırları seçmesi gerekir.

  Hamile giyim ve lohusa kıyafetlerinde de farklı markaların ürünlerini aynı anda sitemizde bulabilirsiniz. İndirimli, avantajlı ve güvenli online alışveriş imkanı ile istediğiniz ürünleri hızlı bir şekilde satın alabilir, yeni giyim ürünlerinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Yeni sezonda yer alan en iyi modelleri ile Anıl, Miss, Ay yıldız gibi alanında lider firmalarının hamile iç giyim ürünleri sitemizde bulunmaktadır. İşlevsel özellikleri ile tercih edilen emzirmesütyenleri, açılabilir olarak tasarlanmıştır. Kullanılacak bütün ortamlarda kolay emzirme sağlayan bu sütyenler ile lohusa bayanlar rahat edebilir. Hızlı değişim gösteren hamile bedenine en uygun seçilebilecek bir diğer hamile giyim ürünü de hamile pijama takımları ve hamile gecelikleridir. Bebeğin sağlıklı büyümesi ve annenin konforlu olması amacıyla hazırlanan pijama takımları, doğacak çocuğun renklerinde tercih edilebileceği gibi, eğlenceli figür ve baskının bulunduğu kumaşlarla da tercih edilebilir. Yeni doğum yapan bayanları da unutmadık! Lohusa gecelik takımları ve lohusa pijama takımları da oldukça şık ve sağlıklı görünümleri ile rağbet görüyor. Bebeğini kolay emzirebilmek isteyen annelerin bir numarası olan pijama ve gecelikler için yine istenilen beden ölçüsü ve model seçeneği portföyümüzde yer almaktadır. Yaşamının en güzel hamile lohusa dönemini rahat geçirmek isteyenler, icgiyimozel.com sitesini sadece bir tıkla güvenilir olarak ziyaret edebilir.