Hamile Külot modelleri

, 37 ürün bulduk!
OUTLET Seçenekler
156,05 TL
196,90 TL
%10 İndirim
177,21 TL
216,70 TL
%10 İndirim
195,03 TL
159,91 TL
%10 İndirim
143,92 TL
OUTLET Seçenekler
269,89 TL
156,50 TL
%10 İndirim
140,85 TL
OUTLET Seçenekler
120,11 TL
OUTLET Seçenekler
215,97 TL
196,25 TL
%10 İndirim
176,63 TL
OUTLET Seçenekler
114,21 TL
OUTLET Seçenekler
181,79 TL
%10 İndirim
163,61 TL
198,75 TL
%10 İndirim
178,88 TL
197,50 TL
%10 İndirim
177,75 TL

Hamile Külot Modelleri ve Fiyatları

 Hamile külot özellikle hamile olan ve yeni doğum yapmış olan kişiler tarafından araştırılan iç çamaşırı olarak karşımıza çıkmaktadır. İç giyim özellikle kişinin kendini rahat hissedeceği tarzda seçilmesi kişinin hem kendini daha iyi hissetmesini hem de daha güvende hissetmesini sağlamaktadır. Hamilelik özel bir süreçtir.

 Hamilelik sürecinde anne adayları özellikle karın bölgesindeki bebeğin olmasından kaynaklı olarak bir genişleme yaşamaktadır. Bu karım paneli ürünlerin tercih edilmesini sağlamaktadır. Lohusa külotu kullanmak ya da hamilelik kilosu kullanmak kesinlikle mecburi olan bir durum değildir ama annenin iç çamaşırı giydiği zaman özellikle karın altında kalan iş çamaşırları kişiyi rahatsız etmektedir. Bu anlamda hamile külotları da karın bölgesinde içine alan ve panel kısmı geniş olan ürünler olduğu için birçok anne tarafından tercih edilmektedir.

 Hamile Külot Modelleri

 Hamile külot modelleri ve hamile külot markaları ile ilgili olarak internet sitemizde her ürünü bulmanız mümkündür. Hamile külot ile alakalı olarak özellikle marka ürünler almanız çok fayda sağlayacaktır. Hamile külot ile ilgili olarak bilinmeyen bir marka almak ya da sokak arasından bir ürün almak çok sağlıklı olmayacaktır. Hem annenin sağlığı açısından hem de bebeğin sağlığı açısından kullanılan her ürün ayrı ayrı önem teşkil etmektedir.

 Hamilelik kilosu ise en önemli etkilerden bir tanesine sahiptir. Çünkü hamilelikte vajinal ya da idrar yolu enfeksiyonları oldukça tehlikeli olabilmektedir. Hem bebeğin sağlığına hem de annenin sağlığını çok ciddi boyutta etkileyebilmektedir. Bu nedenden kaynaklı olarak hamile külotunu seçerken dikkatli davranmak gerekmektedir. Havaalanı hamile külotu giymek sağlık açısından muhakkak ki önemli ve gereklidir.

 En İyi Hamile Külotu Markaları

 En iyi hamile külotu markaları internet sitemizde özellikle satılan oranının çok fazla olmasından kaynaklı olarak belli olacaktır. Özellikle internet sitemizde Kanz marka ürünler çok fazla tercih edilmektedir. Ama sadece bu markanın ürünleri değil birçok marka ile ilgili olarak ürün çeşidini bulabilirsiniz. Hem en iyi hamile külotu markalara hem de hamile külot çeşitleri internet sitemizde mevcuttur hatta özellikle annenin kendini daha iyi hissetmesi ve de sağlık açısından uygun ürünleri kullanması açısından hamile külotu ürünleri paketli olarak gönderilmektedir. Ve değişim kabul edilmemektedir. Beden tablosundan kendiniz için en uygun olan hamile kadını seçebilirsiniz.

Hamilelik ile alakalı olarak özellikle iç çamaşırı giyimine ayrı bir özen gösterilmesi gerekmektedir. Hamilelik ile alakalı kaçınmayan sıkmayan pilotların kullanımı çok önemlidir. Özellikle pamuklu hamile külotu tercih edilmesi gerekmektedir. Ve %100 pamuktan üretilen ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Çünkü %100 pamuktan üretilen ürünler nefes alabilen yapısıyla anne adaylarının ekstra terlemesini önlemektedir. Aynı zamanda organik ürünlerin tercih edilmesi annenin herhangi bir vajinal rahatsızlığa ya da idrar yolu enfeksiyonuna geçirmesine engel olacaktır.

Hamilelik, bir kadının hayatının en özel ve en hoş dönemleridir. Bebeğini kucağına almak için gün sayan anne adaylarının bu dönemde bedenlerinde değişiklikler meydana gelir. Özellikle karın, kalça ve basen bölgelerindeki bu değişimler, kullanılan iç giyim ürünlerinin daha farklı yapılı olması ihtiyacını doğurmuştur. Bu ihtiyacı karşılamak için özel üretilen külot modellerine hamile külot adı verilir.

Hamile külotu satın alırken ürünün gerçekten amacına uygun üretilip üretilmediğine dikkat edilmesi gerekir. Anne adaylarının bu dönemde siyah, beyaz ve ten rengi dışında iç çamaşırı kullanmaması tavsiye edilir. Bunun nedeni diğer renklerin özel boyalar ile kumaşa verilmesi ve bu kumaşlarında bazılarını solarak deri içine işlemesidir. Deri içine işleyen renk anne karnındaki bebeğin sağlığını olumsuz etkileyebilir. Renk seçiminde dikkatli olunduğu gibi kumaş özelliklerine de dikkat edilmesi gerekir. Terletmeyen, toz ve kir barındırmayan cilt gözeneklerinin nefes almasını engellemeyen kumaşlar gebelik dönemindeki külot modelleri için idealdir. Naylon ya da benzeri kumaşlar yerine pamuklu kumaşlar kullanılmalı. Bu tür kumaşlar vajinal sağlık ve idrar yolu enfeksiyonunu önlemek için de çok önemlidir.

Gebelik döneminde kullanılacak hamile külot modeli kalçaları ve bel bölgesini sıkmayan modeller olmalıdır. Karın bölgesinde baskıya neden olan modeller kesinlikle kullanılmamalı, bu şekilde anne karnındaki bebeğin hareketleri kısıtlanmamalıdır. Lastikli külotlar da gebelik döneminde kullanımı sakıncalı modellerdir, tercih edilmemesi önerilir.