Tüm ürünlerde haftasonu özel Anında %10 İndirim

Hamile Lohusa Gecelik Takımları modelleri

, 25 ürün bulduk!
OUTLET Seçenekler
882,30 TL
%10 İndirim
794,07 TL
579,00 TL
%10 İndirim
521,10 TL
679,00 TL
%10 İndirim
611,10 TL
477,87 TL
%10 İndirim
430,08 TL
OUTLET Seçenekler
651,87 TL
%10 İndirim
586,68 TL
1.362,39 TL
%10 İndirim
1.226,15 TL
1.514,32 TL
%10 İndirim
1.362,89 TL
675,82 TL
%10 İndirim
608,24 TL
515,99 TL
%10 İndirim
464,39 TL
OUTLET Seçenekler
556,70 TL
%10 İndirim
501,03 TL
1.558,18 TL
%10 İndirim
1.402,36 TL
878,31 TL
%10 İndirim
790,48 TL
1.229,36 TL
%10 İndirim
1.106,42 TL
612,07 TL
%10 İndirim
550,86 TL

Hamilelere Lohusa Gecelik Takımları

Hamile lohusa gecelik takımları özellikle doğum yapmış kadınlar tarafından çok araştırılmaktadır. Hamilelikle ilgili olarak son dönemlerde de kullanabileceğiniz gibi doğum sonrasında da bu gecelik takımlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hamilelik özellikle annenin anne adayının 40 haftalık geçirmiş olduğu bir süreçtir. Son dönemlerde özellikle bebeğin karın içerisinde büyümesinden kaynaklı olarak da anne de bir karın büyümesi meydana gelmektedir. Bu bölümde özellikle karım panelinin olması çok önemlidir. Anne seçeceği kıyafetler ile ilgili olarak Karın panelli kıyafetleri tercih etmektedir.

Hamile Lohusa Pijama Takım Modelleri

Hamile lohusa pijama takım modellerine baktığımız zaman genellikle karın panelli olan ürünler olduğu görülmektedir. Aynı zamanda hamile lohusa pijama takımlarına baktığımız zaman sabahı olanlar bulunmaktadır. Takım şeklinde gecelik sabahlık şeklinde olanlar bulunmaktadır. Takım şeklinde bulunabileceği gibi aynı zamanda tek tek gecelik şeklinde de bulunan takımlar bulunmaktadır.

Hamile olsa pijama takımı çeşitleri kişinin tercihine göre de tercihine göre de şekillenmektedir. Burada kişinin zevki istediği renkler beklediği bebek bile önemli olmaktadır. Ama genellikle lohusa takımlarında soft renkler tercih edilmektedir noktaya çok canlı renkler yerine açık maviler açık pembeler beyaz renkleri füme renkleri daha çok tercih edilmektedir. Internet sitemizde özellikle hamile olsa gecelik takımlarıyla alakalı olarak birçok markanın ürününü bulmanız mümkün olmaktadır.

Hamile Lohusa Pijama Takımı Nasıl Seçilir?

Hamile lohusa pijama takımını seçimi ile ilgili olarak kişinin öncelikli olarak beden ölçüsünü ve ne istediğini bilmesi gerekmektedir. Pijama takımı olabileceği gibi aynı zamanda gecelik de kullanımı yaygındır. Gecelik ile alakalı olarak özellikle anne adaylarının daha rahat ettiği bilinmektedir. Ama özellikle hamile olsa pijama takımında en çok dikkat edilir. Annenin göğüs bölgesini kolaylıkla açabileceği ve bebeği emzirmek de zorlanmayacak takımlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

 Hamilelik olsa pijama takımı bedelini nasıl ölçülür de araştırılan konular arasında yer alsa bile kişi hamilelik döneminden sonra genellikle bir kilo artışı yaşamaktadır. Bu artış sebebiyle ise kişinin daha beden olarak bir tık büyük bedenleri tercih etmesi gerekmektedir. Karın panelli ürünleri tercih etmesi de kendisini rahat hissettirecektir.

 En İyi Hamile Lohusa Pijama Takımı Markaları

 En iyi hamile lohusa pijama takımlarına baktığımız zaman net bir marka ismi söylemek kesinlikle doğru olmayacaktır. Çünkü kişinin rahat ettiği ürünler birbirinden farklı markalar birbirinden farklı olabilmektedir. En iyi hamile ürünlerini özellikle internet sitesinden en çok satılanlar şeklinde sıralandı olarak seçebilirsiniz.

Hamilelik dönemi anne adayı için oldukça güzel ama aynı zamanda zorlayıcı bir süreç olabilmektedir. Özellikle hamilelik döneminde hem psikolojik hem de fiziksel olarak bir takım değişiklikler söz konusu olmaktadır. Fiziksel olarak yaşanan değişiklikler sebebiyle kişi hem iç giyiminde hem de dış giyiminde kıyafet tercihi değiştirmek durumunda kalmaktadır. Hiç giyim ile alakalı olarak özellikle kişinin kendini rahat edeceği ürünleri seçmesi çok önemlidir. Bunun için de hamile ve lohusa ürünleri tercih etmesi gerekmektedir.

Anne adaylarının bebeklerini beklerken yaşadıkları heyecanın tarifi yoktur. Minik elleri, boncuk gözleri ve sesi ile evin neşesi olacak minik bebekler, daha dünyaya gelmeden annelerinde değişikliklere neden olur. Hem duygusal, hem bedensel değişimleri olan anne adayları, gebelik döneminde rahat edecekleri ve kendilerini huzurlu hissedecekleri giyim ürünleri seçmelidir.

Sağlıklı bir gebelik için deliksiz gece uykusu önemlidir. Hamile gecelik takımları anne adaylarının rahat ve sağlıklı bir uykuya dalması için özel kumaşlardan üretilir. Yaz aylarında terleme, kış aylarında üşümeyi engelleyen, cilt gözeneklerinin nefes almasını sağlayan kumaşlar kullanılmalı. Renk olarak sade ve doğal renklerin tercih edilmesi gerekir. Bunun nedeni farklı ve canlı renk tonlarının kumaşa işlenmesi sırasında kimyasal içerikli malzemelerin kullanılma ihtimalinin yüksek olmasıdır. Kimyasal içerikli maddeler anne adaylarının ciltlerinde alerjiye neden olabilir ve sağlık sorunları yaşanabilir.

Hamile gecelik takımlarının modelleri de anne adaylarının rahat edeceği şekilde olmalıdır. Göğüs altından itibaren hafif genişleyerek diz altına kadar uzayan gecelik modelleri, rahat kullanışlıdır. Bu gecelikler ile uyu sırasında rahat pozisyon alınıp deliksiz bir uyku uyunabilir.

Hamile bayanlar için rahat ve sağlıklı gecelik modellerini icgiyimozel.com adresinde bulabilirsiniz. Her beden ölçüsünde ve her zevke uygun birbirinden hoş modelleri online alışveriş imkanları ile evinizden çıkmadan satın alabilirsiniz. Çok sayıda kaliteli markanın yeni sezon ürünleri için bizi takip etmeyi unutmayın.