Hamile Lohusa Gecelik Takımları

, 46 model bulduk!

Hamile Lohusa Gecelik Takımları

Anne adaylarının bebeklerini beklerken yaşadıkları heyecanın tarifi yoktur. Minik elleri, boncuk gözleri ve sesi ile evin neşesi olacak minik bebekler, daha dünyaya gelmeden annelerinde değişikliklere neden olur. Hem duygusal, hem bedensel değişimleri olan anne adayları, gebelik döneminde rahat edecekleri ve kendilerini huzurlu hissedecekleri giyim ürünleri seçmelidir.

Sağlıklı bir gebelik için deliksiz gece uykusu önemlidir. Hamile gecelik takımları anne adaylarının rahat ve sağlıklı bir uykuya dalması için özel kumaşlardan üretilir. Yaz aylarında terleme, kış aylarında üşümeyi engelleyen, cilt gözeneklerinin nefes almasını sağlayan kumaşlar kullanılmalı. Renk olarak sade ve doğal renklerin tercih edilmesi gerekir. Bunun nedeni farklı ve canlı renk tonlarının kumaşa işlenmesi sırasında kimyasal içerikli malzemelerin kullanılma ihtimalinin yüksek olmasıdır. Kimyasal içerikli maddeler anne adaylarının ciltlerinde alerjiye neden olabilir ve sağlık sorunları yaşanabilir.

Hamile gecelik takımlarının modelleri de anne adaylarının rahat edeceği şekilde olmalıdır. Göğüs altından itibaren hafif genişleyerek diz altına kadar uzayan gecelik modelleri, rahat kullanışlıdır. Bu gecelikler ile uyu sırasında rahat pozisyon alınıp deliksiz bir uyku uyunabilir.

Hamile bayanlar için rahat ve sağlıklı gecelik modellerini icgiyimozel.com adresinde bulabilirsiniz. Her beden ölçüsünde ve her zevke uygun birbirinden hoş modelleri online alışveriş imkanları ile evinizden çıkmadan satın alabilirsiniz. Çok sayıda kaliteli markanın yeni sezon ürünleri için bizi takip etmeyi unutmayın.