Emzirme Atleti

, 30 model bulduk!

Emzirme Atleti

Emzirme atleti, anne sütü alan küçük bebeği olan annelerin kurtarıcıları olan iç giyim ürünleridir. Bebekleri ile misafirliğe gittiğinde, eve misafir geldiğinde ya da her hangi bir dış ortamda emzirme saati geldiğinde annelerin çok kolay bir şekilde bunu yapmasını sağlar. Özel tasarım olan emzirme atletleri, hem annenin hem bebeğin rahatı için çok önemlidir.

Emzirme atletleri göğüs bölgesinde sütyen detayı bulunan, göğüs ucunu dışarı çıkarabilecek özel bir açma bölgesi olan atletlerdir. Bel kısmını da kapattığı için emzirme sütyenleri yerine bu atletlerin kullanılması daha uygundur. Doğum sonrası kullanmak için emzirme atleti satın almadan önce beden ölçüsünün yeniden alınması gerekir. Bazı gebeliklerde anne adayları fazla kilo alır ve beden ölçüleri değişebilir. Bu değişikliğe uygun ölçüde emzirme atleti satın alınıp kullanılmalıdır.

Doğum sonrasında annelerin göğüsleri aşırı hassaslaşabilir. Emzirme atletleri göğüs ile direkt teması bulunan ürünlerdir. Bu nedenle hassas göğüslere zarar vermeyecek şekilde yumuşak dokulu kumaşlardan üretilmeli. Kumaş renklendirmesinde doğal yöntemlerin kullanılması, sağlığa zarar veren kimyasal boyama işlemleri ile renklendirme yapılmaması gerekir. Kimyasal renklendirme yapılan kumaşlar, hem annenin hem bebeğin sağlığını tehlikeye atabilir.

İç Giyim Özel, annelerin doğum sonrası ihtiyacı olan iç giyim ürünlerini de farklı marka seçenekleri ile ziyaretçilerine sunuyor. Gebelik sonrasında kullanılabilecek bu özel atletlerden beğendiğiniz modelleri seçerek online alışveriş imkanı ile hemen satın alabilirsiniz.