Anıl Emzirme Atleti 8527

Anıl Emzirme Atleti 8527
Anıl 2019 Koleksiyon: Anıl Emzirme Atleti 8527

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Anıl markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Anıl Emzirme Atleti 8527 ürününü sunmaktayız.


Emzirme atleti
İçerik: 45% Modal 45% Pamuk 10% Elastan

Bu Anıl Emzirme Atleti 8527 ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Anıl markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Anıl markasına ait Anıl Emzirme Atleti 8527 model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

80B, 85B, 90B, 95B, 100B, bedenlere sahip Anıl Emzirme Atleti 8527, Beyaz, Ten renk seçeneklerine sahip.

Anıl 8527 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıl Emzirme Atleti 8527 ürünü faturada "Anıl 8527" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.