Body & T-Shirt

, 446 model bulduk!

  Kadın Çıtçıtlı Body ve T-Shirt

  Body & t-shirtler bayan giyimin vazgeçilmez ürünlerindendir. Bayanların severek kullandıkları bu iç giyim ürünleri, her bedene özel ölçülerde tasarlanıp üretilmektedir. Seksi ve şık olmayı seven bayanlar için farklı modelleri bulunan bu ürünler, yaz-kış kullanılabilecek şekilde üretilip satılmaktadır.

  Atletlerden farklı olarak daha fazla modeli ve renk seçeneği olan body ve t-shirt modelleri iç giyim ürünü olarak ya da normal üst giyim parçası olarak kullanılabilir. İç giyim ürünü olarak kullanılacak body ve t-shirtler genel olarak dantelli ya da transparan olan ürünlerdir. Tamamı ya da sadece belirli bir kısmında bu özel detaylara yer verilen üst giyim parçaları, özel geceler için fantezi bir tarz yaratmada da etkili şekilde kullanılabilir.

  T-shirt ve bodyler ten ile direkt temas ederek kullanılabilen giyim ürünleridir. Bu nedenle kumaşlarının insan sağlığına zarar vermeyen özelliklerde olması gerekir. Siyah, beyaz gibi doğal renkli kumaşlar, kimyasal boyalar ile renklendirilmediği için daha sağlıklıdır. Geniş gözenekleri olan kumaşlar giyim ürünü altından cildin nefes almasını sağlar. Nefes alan gözeneklerde terleme nedeni ile kir birikmesi yaşanmaz. Bu da daha sağlıklı bir cilt anlamına gelir.

  Body & t-shirt kumaşlarının insan sağlığına zararlı olmaması kadar esnek yapılı olması da önemlidir. Günlük giyimde de sıkça kullanılan bu ürünler bazen sabahtan akşam saatlerine kadar bayanların üzerinde kalabilir. Geçen bu uzun sürede vücudun rahat etmesi için esnek yapılı kumaşlar tercih edilmeli. Kışın sıcak tutma özelliği olan pamuklu kumaşlar bu tür ürünler için idealdir. Her body ya da t-shirtin etiketinde yazan kullanma ve yıkanma talimatlarına uyulduğunda satın alınan ürünler daha uzun süre kullanılır. Sizde yeni bir ürün alınca kullanmadan ve yıkamadan önce mutlaka etiketini okuyarak talimatlarını uygulamalısınız.

  T-shirt ve bodyler, bahar aylarında ya da kış aylarında daha fazla tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünlerin en fazla uzun kollu, yuvarlak yaka, V yaka, boğazlı ve balıkçı yaka modellileri tasarlanmakta ve bayanların beğenisine sunulmaktadır. Kaliteli giyim markalarının trend ürünlerini marka alternatifleri ile icgiyimozel.com 'da bulabilir, güvenli internet alışverişi ile beğendiğiniz ürünlere hemen sahip olabilirsiniz.