Güpürlü T-Shirt

, 26 ürün bulduk!

Güpürlü T-Shirt

Bazı kadınlar her ortamda farkını ortaya koymak ister ki bu tarz kadınlar tişört giyerken bile kendilerini belli ederler. Güpürlü t-shirt farkını ortaya koymak isteyen kadınların tercih ettiği son derece özel bir üründür.

Böylesi güpür detayı olan bir tişört doğru kombinlendiği zaman geceleri özel etkinliklere giderken bile kullanılabilecek olan yeterlilikte olan özel ürünlerdir. Üstelik bu ürünler herkes tarafından her yaşta kullanılabilir.

Güpürlü t-shirtlerağırlıklı olarak şu bileşenlerden oluşan malzemelerden üretilirler: Pamuk, modal ve elastan.

Ürünlerde ürünlerin modellerine baktığımızda ise kolları kısa olmakla beraber yaka kısımlarında V, U, yarım balıkçı gibi değişik yaka tipli olan modeller farklı markalarda karşımıza çıkan ürünlerdir. .

Diğer tişörtler ile kıyaslandığında güpürlü t-shirt kısa kollu, tek omuz, kolsuz ya da uzun kollu olabilmektedir. Bu ürünlerin renklerinde ise ürünün özelliğinden dolayı herhangi bir sınırlama yoktur. Tüm renklerde böylesi bir ürün bulunabilir.

Beden olarak ise S,M, L ve XL ana bedenler ama bunun dışında XS, XXL gibi bedenlere de kimi markalarda denk geliniyor ve zayıf ya da kilolu olan kadınlar bu ürünleri rahatlıkla kullanabiliyor.

Fiyat ise ürünün özelliğine, modeline, markasına göre değişse de klasik ürünler olmasına rağmen rakamların oldukça uygun olduğu, bir kere aldıktan sonra yıllarca kullanılabileceğini söylemek mümkün.

Klasik bir Jean pantolon ve deri bir ceket ile tamamlandığında ise ortaya inanılmaz güzel bir kombin çıkıyor.