Doreanse 2018 Koleksiyon: Bayan T-shirt Elegant Doreanse 9363

Bayanların günlük kullanımda en çok tercih ettiği giysi şüphesiz Body & T-Shirttür. Bu kategoride özellikle bayanlara özgü tasarımlar ile ön plana çıkan ürünler ise Güpürlü T-Shirt lerdir. Bu ürünlerin ana özelliği kendine özgü farklı bir desen, renk ve tasarıma sahip olmalarıdır. Bunun dışında Güpürlü T-Shirt te kullanılan malzeme genellikle pamuk gibi doğal malzemelerdir. Ancak saten, polyester gibi malzemelerde parlaklık katmak için kullanılabilmektedir.


% 45 Modal % 45 Pamuk % 10 Elastan


Doreanse markasına ait Bayan T-shirt Elegant Doreanse 9363 modeli Güpürlü T-Shirt ü bayanlar arasında çokça tercih edilen bir üründür. Genel olarak Body & T-Shirt ürün grubunda Doreanse markasının ürettiği kaliteli ve uzman stilistlerin kendine özgü tasarımları ön plandadır. Bahse konu Doreanse markasının bu Bayan T-shirt Elegant Doreanse 9363 modelinde de kullanılan doğal iplikler ve renkli tasarım ile farklılığını göstermektedir.

S, M, L, XL, bedenlere sahip Bayan T-shirt Elegant Doreanse 9363, Beyaz, Siyah, Ten, Ekru renk seçeneklerine sahip.

Doreanse 9363 Body & T-Shirt tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bayan T-shirt Elegant Doreanse 9363 ürünü faturada "Doreanse 9363" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.