Korse & Jupon, 491 ürün bulduk!

Korse & Jupon

Her kadın doğası gereği beğenilme ve yaşı ne olursa olsun güzel olduğunu duyumsamak ister ki işte tam da böylesi durumlar için üretilen iç giyim deyince akla gelen ürünler korse& jüpon olarak ifade edilebilir.

Kullanım amaçları kısmen farklılık gösterse de bu ürünleri kullanmayan kadın sayısı yok denecek kadar azdır.

Korse & Jüpon Grubu Temel Ürünleri

Korse &Jüpon deyince hemen hepimizin aklına gelen temel ürünler şunlardır.

· Bayan Jüpon

· Bel Korsesi

· Paçalı Korse

· Külot Korse

· Vücut Şekillendirici Korse

· Etek Korse

· Elbise Korse

· Korse Atlet

· Body Korse

· Doğum Sonrası Korse

· Tayt Korse

· Zayıflatan Korse

Yukarıda belirtilen tüm bu ürünlerde tüm bedenlere uygun olacak ürünün özelliğine göre değişik kumaşlardan yapılan ürünler mevcuttur. Her ürünün kendince bir kullanım alanı mevcuttur.

Korse özellikle bel ve basen bölgesinde fazlalıklarını kapatmak, kusurlarını görünmez hale getirmek isteyenler için ideal olan bir üründür ve günümüzde birçok insan yaşı ne olursa olsun bu ürünü kullanmaktadır.

Özellikle gece özel bir davete giderken giyilen kıyafetin daha etkili olabilmesi ve kadının feminen görünümünün ortaya çıkması için özel olarak üretilen ürünlerdir.

Tayt formunda olan, ya da doğum sonrası için özel bir yapıda olan korseler olduğu gibi zayıflatıcı özelliği de bulunan korseler de tematik olarak adlandırılabilecek özel ürünlerdir ve farklı beklentilere yanıt verir niteliktedir.

Jüpon için ise çok şey söylemeye gerek yok. İç giyim ürünleri içinde kadınların sıkça kullandığı ürünler arasındadır. Bu ürünlerin özellikle transparan tarzında kumaştan yapılan elbise ve eteklerin altında kullanıldığı tüm kadınların malumudur. Jüponlarda belden ya da boydan değişik boylarda farklı ürünler tıpkı korselerde olduğu gibi farklı beklentilere yanıt verecek biçimde üretilmektedir.

Bu Ürünler Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

İster korse, ister jüpon alınacak olsun bu ürünler alınırken mutlaka kişi kendi bedenine uyan ürünü almalıdır. Aynı şekilde üstte tematik olarak ifade edilen korse tiplerinden de kendi gereksinimi olan ürünlerden bir tanesini tercih etmelidir. Fiyat konusunu ise en son düşünmelidir ama ünlü markaların ürünlerini almaya öncelik vermelidir.