Tüm ürünlerde haftasonu özel Anında %10 İndirim

Külot Korse

, 109 model bulduk!

  Külot Korse

  Kadın doğası gereği her zaman için beğenilmek ister. Bu kadının doğumundan ölümüne kadar hep var olan en temel gerçekliktir ama kimi zaman doğuştan gelen durumlardan ötürü, kimi zaman doğumdan sonra, kimi zaman da zamana bağlı olarak kişinin beden yapısında görmek istemediği bir beden yapısı ortaya çıkar ama tam da böylesi bir durum için üretilen korse gibi çok özel ürünler de yok değildir ve anında kadınların imdadına yetişir.

  Korse de deyip geçmemek gerekir bu kategoride de karşımıza çok değişik formlarda ürünler çıkar. İşte bu formlardan birisi de külot korse. Külot korseler adından da anlaşılacağı üzere külot gibi giyilebilen o formda üretilmiş olan bir üründür.

  Elbette külot korseler de kendi içinde alt başlıklara ayrılır. Yarım tayt formunda olanlar yüksek bel silikonlu kaymaz yapıda olanlar, slip tarzındakiler, çift kat slip formlar, fit formunda olanlar, doğum sonrası için özel olarak üretilenler, string biçimindekiler, karın düzleştiriciler, lazer kesim olanlar, dikişsizler, mideye kadar olanlar, dantelliler, masaj özellikliler, boxer biçimindekiler, pantolonlar için özel üretimler ilk anda söylenebilecek olan alt başlıklardır.

  Beyaz, siyah, ten külot korse grupları içinde karşımıza en çok çıkan renklerdir.

  Beden olarak bakıldığında ise S, M, L, XL en sık kullanılan bedenler olmakla beraber, standart ya da daha büyük olarak üretilenler de vardır.

  Fiyatlar ise kullanılan malzemeye, ürünün özelliğine, markasına, modeline bağlı olarak değişmektedir.