Doğum Sonrası Korse

, 30 model bulduk!

Doğum Sonrası Korse

Doğum sonrasında kullanılan korseler, normal korse modellerine göre biraz daha farklı korselerdir. Yeni bir birey dünyaya getiren annelerin fazlalıkları genelde göbek kısmında olur. Doğum sonrası korseler işte bu fazlalıkların toparlanmasında ve kısa sürede annenin eski beden ölçüsüne kavuşmasında etkili şekilde kullanılır.

Doğum sonrası kullanılan korseler, normal günde kullanılan korselere göre biraz daha yumuşak yapılı olmalıdır. Özellikle sezeryan ameliyatı ile bebek dünyaya getiren annelerin göbek kısımlarını çok fazla sıkmayan korseler kullanması gerekir. Hamilelik sonrası korseler özel aparatlar ile ayarlanabilen korselerdir. Hızla kilo veren anneler, göbek kısımlarının ölçüsüne göre korse ayarlarını yapabilir ve şekillendirmeyi sağlayabilir.

Doğum sonrası korse son dönemlerde yeni anneler tarafından en fazla kullanılan ürünlerden biridir. Kilo vermeyi kolaylaştırırken bir yandan da vücudun daha kolay şekil almasını sağlar. Cildin nefes almasını sağlayan özel gözenekli yapıya sahip kumaşlar ile elde edilen hamilelik sonrası korseler, daha kullanışlı ve daha sağlıklıdır. Hem annenin, hem bebeğin sağlığı için bu noktaya mutlaka dikkat edilmesi gerekir.

Kaliteli ve sağlıklı bir hamilelik sonrası korse satın almak için güvenilir markaların ürünlerine göz atabilirsiniz. İç giyim alanında güven kazanmış markaların ürünlerine yer verilen icgiyimozel.com'da korse modellerinde de aynı kaliteyi ve güveni veren markalar yer almaktadır. Siz de kendi vücut hatlarınıza göre istediğiniz model ve renk seçeneklerinde korselere online alışveriş imkanı ile sahip olabilirsiniz.