Bel Korsesi

, 38 model bulduk!

Bel Korsesi

Korse kadınların yaşamında son derece özel önem arz eden bir ürün özellikle kilo problemi yaşayanlar için. Bu ürünler içinde sıkça kullanılanlardan bir tanesi ise bel korsesi.

Bu bölgesini beğenmeyen veya daha ince görünmesini isteyen kadınlar için tamamen özel olarak hazırlanan bir korse türü ve kadınlar son derece rağbet gösteriyor.

Renk olarak bakıldığında ten rengi ana renk ama bunun dışında diğer renkler de yer yer karşımıza çıkıyor. Beyaz, siyah, hatta kırmızı bel korsesi grubunda karşımıza çıkan renkler.

Modeller olarak bakıldığında ise sadece bel kısmı için olanlar olduğu gibi tümden giyilebilen üst giyim ürünü olarak hazırlanan korse tipleri de karşımıza çıkıyor. Bu ürünlerin en önemli özelliği sıkılaştırıcı özelliğinin olmasıdır. Şekillendirici ve yüksek bel olan modeller de bu korse tiplerinde mevcuttur

Tüm bu ürünler özel korse kumaşından yapılmaktadır. Ağırlıklı olarak içerik bileşenleri polyamid ve elastandan oluşur.

Bel için olan bu modeller fermuarlı olarak kullanılmaktadır.

Beden olarak ise S, M, L, XL, XXL ağırlıklı olarak görünen bedenler. Bu ürünü her yaşta her mevsimde bile kullanmak mümkün. Alerji yapmayan, üşütmeyen, terletmeyen çok özel ürünler. Gerek ince görünmek gerek ise zayıflamak isteyenler için ideal olan bir korse tipi. Her ne kadar korse olsa bile ince bir dokusu var kişiler içinde rahatça hareket ederek diledikleri gibi giyinebiliyor.