Vücut Şekillendirici Korse

, 61 model bulduk!

    Vücut Şekillendirici Korse

    Biçimli, kadınsı kıvrımlara sahip seksi bir vücuda sahip olmayı hangi bayan istemez ki... Uzun uğraşlar, sporlar sonunda şanslı bayanlar bu vücuda ulaşabilse de çoğu zaman özel tasarımlı ürünler ile vücudun desteklenmesi gerekir. Vücut şekillendirici korseler vücudun toparlanması ve şeklinin yerine oturması için kullanılan korse türleridir. Göbek, bel ve kalçanın bir kısmını kaplayarak toparlama özellikleri vardır.

    Vücut şekillendirici korse modeli seçerken kişinin kendi vücuduna göre seçimini yapması gerekir. Şekillendirici korselerde vücuda göre ayarlamayı sağlayan bağcıklar ya da çıtçıta benzer aparatlar vardır. Bu detaylar sayesinde giyilecek olan kıyafet özelliğine göre korse ayarlanabilir ve harika vücut hatlarına sahip olunabilir.

    Şekillendirici korseler elbise, etek ya da pantolon kombinleri altına giyilebilir. Beyaz, siyah ve ten rengi olan çeşitleri daha fazla tercih edilir. Açık renkli kıyafetlerin altına beyaz, koyu renkli kıyafetlerin altına ise siyah korselerin kullanılması daha uygundur. Yazlık ve kışlık giyim ürünleri ile birlikte kullanılabilir. Askıları olmadığı için straplez ya da askısız elbise ve bluzların altında kullanılabilir. Vücuda tamamen yapıştıkları için her hangi bir ize neden olmazlar, bu da rahat bir kullanım sağlar.

    Giyim ürünlerinin satışını yapan online sitelerde ve mağazalarda korse çeşitlerini de rahatlıkla bulabilirsiniz. Kendi beden ölçünüze göre marka, renk ve model seçenekleri ile farklı şekillendirici korse modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilir, uygun fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz.