Büstiyer

, 101 model bulduk!

    Büstiyer

    Seksi ve kendine güvenen kadınların giysi dolaplarında mutlaka bulunması gereken özel bir parçadır büstiyer... Ceket, hırka, gömlek gibi giyim ürünlerinin altına giyilen, genelde dantel ve güpür işlemeleri bulunan bu özel parçalar, şık oldukları kadar rahat kullanıma da sahiptir. Bu nedenle sadece özel günlerde ve anlarda değil her zaman kullanılabilirler.

    Büstiyer takımları ya da tek başına büstiyerler, vücudun üst bölgesini kusursuz göstermek için özel olarak tasarlanır. Genel olarak derin göğüs dekoltesine yer verilen üst giyim parçalarında zaman zaman sırt ve omuz dekoltesine de yer verilir. Ayrıca içine sütyen giyilmesi gerekmez. Bu nedenle bazı büstiyerlerin tam göğüs kısmında destekleyici detayları vardır. Bu tür detayları bulunan büstiyerlerin beden seçiminde normalde kullanılan sütyen ölçüleri baz alınarak seçim yapılmalıdır.

    Büstiyerler, şıklık tamamlayan iç giyim ürünleridir. Ancak rahatlıklarından dolayı spor giyim tarzı ile de kombinlenebilir. Esnek yapılı kumaşlar ile elde edilen sade tasarımlı büstiyer modelleri spor kıyafetlerle ve spor yaparken giyilebilir. Spor büstiyer takımlarında model olarak yarı atlet tarzındaki modeller tercih edilmelidir. Spor yaparken de şıklığından ödün vermek istemeyen bayanların için ideal spor modellerdir.

    İç Giyim Özel online alışveriş mağazasında bayanlara özel yüzlerce iç giyim modelini bulabilirsiniz. Büstiyer takımlarında da alternatifleri çok olan sitemizde yer alan bütün ürünlere hızlıca göz atıp akıllı arama motoru ile istediğiniz kriterlere uygun bütün ürünleri tek bir sayfada görebilirsiniz.