Tüm ürünlerde haftasonu özel Anında %10 İndirim

Büstiyer

, 106 model bulduk!

  Büstiyer  Modelleri ve Fiyatları

  Büstiyer her zaman için iç giyimde son derece büyük bir rol oynarken günümüzde dışarı giyiminde de son derece büyük bir moda haline gelmiş durumdadır. Özellikle de yaz aylarında hemen hemen herkeste görebildiğimiz büstiyerleri aslında kışın da son derece şık bir şekilde kombinlemek mümkün olacaktır. Bu noktada büstiyer hem iç giyimde hem de günlük giyim için son derece farklı bir kategoride ele alınmalıdır. Hal böyle olunca da büstiyerin hangi kumaştan yapılmış olduğu ve tasarımı don derece büyük ölçüde belirleyici bir özellik olarak karşımıza çıkar.

  Her çeşit ve her beden ölçüsüne uygun olan büstiyerler icgiyimozel.com adlı internet sitemizde mevcuttur.

  Saten Büstiyer

  Saten büstiyer genel olarak gecelik tarzında bir kategorize edilse de aslında son modaya ayak uydurmak isteyen kadınlar için son derece güzel bir gece kıyafetine de dönüşebilir. Saten kumaştan yapılmış olan bir büstiyer deri ceket ve kot pantolon ile son derece şık bir davet kıyafeti olabilir.

  Saten büstiyer modelleri farklı renk ve modellerde sitemizde yer almakta ve yakası çapraz, bralet tarzındaki saten büstiyerler son derece büyük bir ilgi görmektedir. Genel olarak büstiyer modelleri için sitemizi takip edebilirsiniz.

  Dantelli Büstiyer

  Dantelli büstiyer günlük kıyafetlerin ya da gece kıyafetlerinin altından son derece çekici bir görüntüye sebebiyet vermektedir. Özellikle de gömlek ya da yakası çok geniş olan bir bluzun altından giyildiği zaman oldukça hoş bir görüntü yaratır. Ayrı yeten tarzını tamamlamak gibi bir endişe içindeyseniz bunun için diğer aksesuar ya da kıyafetlerinizle de tamamlayabilirsiniz. Ancak dantelli bir büstiyer, ne giyerseniz, nerede giyerseniz giyin her zaman sizi son derece zarif ve çekici göstermek için yeteli olacaktır.

  Balenli Büstiyer

  Balenli büstiyer direkt olarak bir kadının en karizmatik giysilerinden biridir. Çünkü bu büstiyerlerde göğsü desteklemek için bir balen vardır ve son derece güzel ve de kendine güvenen bir görüntüye sahip olmanıza neden olur. Ayrıca tarzınıza uyum sağlaması açısından ceket içlerine giyerek biraz daha resmi bir görünüm kazandırma şansınız olurken aynı zamanda da daha spor bir şekilde de kombin edebilirsiniz.

  Straplez Büstiyer

  Straplez büstiyer hiçbir zaman için modası geçmeyen ve geçmeyecek olan bir büstiyer çeşidi olarak karşımıza çıkar. Renk bakımından iyi bir tercih yaparsanız bu büstiyerleri her yerde ve her şekilde son derece rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Straplez büstiyer nedir diye de soracak olan kişilere kolları olmayan ve direkt olarak göğüs çizgisinden başlayan brealetlerdir diye cevap verebiliriz.

  Crop Büstiyer

  Crop büstiyer bir süredir moda haline gelmiş bir durumda son derece salaş bir görünüm kazanmanıza neden olabilecekken aynı zamanda da oldukça cool ya da resmi bir görünüme kavuşmanıza da yardımcı olabilir. Neyle kombinleyeceğiniz crop büstiyer için çok önemlidir.

  Seksi ve kendine güvenen kadınların giysi dolaplarında mutlaka bulunması gereken özel bir parçadır büstiyer... Ceket, hırka, gömlek gibi giyim ürünlerinin altına giyilen, genelde dantel ve güpür işlemeleri bulunan bu özel parçalar, şık oldukları kadar rahat kullanıma da sahiptir. Bu nedenle sadece özel günlerde ve anlarda değil her zaman kullanılabilirler.

  Büstiyer takımları ya da tek başına büstiyerler, vücudun üst bölgesini kusursuz göstermek için özel olarak tasarlanır. Genel olarak derin göğüs dekoltesine yer verilen üst giyim parçalarında zaman zaman sırt ve omuz dekoltesine de yer verilir. Ayrıca içine sütyen giyilmesi gerekmez. Bu nedenle bazı büstiyerlerin tam göğüs kısmında destekleyici detayları vardır. Bu tür detayları bulunan büstiyerlerin beden seçiminde normalde kullanılan sütyen ölçüleri baz alınarak seçim yapılmalıdır.

  Büstiyerler, şıklık tamamlayan iç giyim ürünleridir. Ancak rahatlıklarından dolayı spor giyim tarzı ile de kombinlenebilir. Esnek yapılı kumaşlar ile elde edilen sade tasarımlı büstiyer modelleri spor kıyafetlerle ve spor yaparken giyilebilir. Spor büstiyer takımlarında model olarak yarı atlet tarzındaki modeller tercih edilmelidir. Spor yaparken de şıklığından ödün vermek istemeyen bayanların için ideal spor modellerdir.

  İç Giyim Özel online alışveriş mağazasında bayanlara özel yüzlerce iç giyim modelini bulabilirsiniz. Büstiyer takımlarında da alternatifleri çok olan sitemizde yer alan bütün ürünlere hızlıca göz atıp akıllı arama motoru ile istediğiniz kriterlere uygun bütün ürünleri tek bir sayfada görebilirsiniz.