Büstiyer Takımları

, 56 ürün bulduk!

Büstiyer Takımları

Kadın olmanın doğasında başlı başına özel durumlar var. Bu durumların başında kadınların kendi güzelliklerini ortaya çıkarma dürtülerinin olduğu söylenebilir. Kadınlar erkekler tarafından beğenilmek, hem cinsleri tarafından imrenilmek istiyor ki, konu erkeklere gelince kadınlar dış giyimleri kadar iç giyimlerine de özen gösteriyor.

Nitekim iç giyim konusunda tam bir umman gibi ve iç giyim ürünleri içinde kimi kadınlar giymeye çok cesaret edemese de her kadını olağanüstü güzel ve albenili gösteren bir ürün var ki her kadını hem kendini hem de sevdiği insanı mutlu etmesi için mutlaka giymesi gerekiyor. Biz bu ürüne büstiyer takımı diyoruz.

Büstiyer takımları adından da anlaşılacağı üzere üst ve alt parça olmak üzere iki kısımdan oluşuyor. Jartiyer ile de tamamlanan bu ürünlerde bustiyer, külot ve çorap bulunuyor, beden aralığına bakıldığında ise S,M,L ve XL en sık karşımıza çıkanlar.

Ağırlıklı olarak dantel ve şifondan yapılan bu takımlarda hemen her renkte takım bulmak mümkün. Kadının dişiliğine dişilik katan bu ürünleri dünya çapında pek çok ürün gamında rastlanıyor. Günlük kullanımda tercih edilmese de özel davetlerde, özel kıyafetler ile tamamlanabiliyor. Gecelik altında da çok güzel bir görüntü veren bu takımlarla gecelerin çok daha güzel geçtiği ve geçeceği ise açık ve net.

Fiyatlar ise farklı firmalara göre farklı fiyat aralıklarında ürünün özelliğine göre değişiklikler arz ediyor.