Destekli Sütyen Takımları

, 223 ürün bulduk!

Destekli Sütyen Takımları

Destekli sütyen takımları göğüslerin daha şekilli görünmesini sağlar. Göğüs yapılarına göre farklı türleri vardır. En çok küçük göğüsleri olan ya da göğüslerinde sarkma meydana gelen bayanlar tarafından tercih edilirler. Özellikle dar giyim ürünlerinin altında göğüslerin daha şekilli durmasını sağlarlar.

Destekli sütyen takımı satın alınırken tamamen kişinin göğüs yapısına göre seçim yapılmalıdır. Küçük göğüslere sahip bayanlar için yanlardan destekli ve içi dolgulu sütyen modelleri idealdir. Büyük göğüslü bayanlar içinse sıkıştırıcı ve birleştirici özelliği olan destekli sütyen takımları tercih edilmeli. Hangi boyutta olursa olsun sarkma olan göğüsler için alttan destekli toparlayıcı sütyenleri bulunan takımlar tercih edilebilir. Toparlayıcı sütyenler ile birlikte takım olarak genelde toparlayıcı külot modelleri kombinlenir. Bu şekilde hem alt iç giyim parçası, hem de üst iç giyim parçası vücudu toparlayarak daha şekilli ve harika bir görüntü elde edilmesini sağlar.

Destekli sütyenler sarkmalara karşı toparlayıcı özelliğinin yanında sarkma olmayan göğüslerin zaman içinde sarkmamasını da sağlar. Bu özelliğinden dolayı göğüslerinde her hangi bir sorun olmayan bayanlar tarafından da önlem olması açısından kullanılabilir. Aynı şekilde destekli sütyen takımları da sarkmalara ya da göğüslerde şekil bozukluklarına karşı önlem olarak kullanılabilir.

Destekli sütyen takımı modelleri geniş renk ve desen seçenekleri ile satışa sunuluyor. Sevilen iç giyim markalarının en trend modellerine icgiyimozel.com ile ulaşabilir, bu ürünlerden kendinize en uygunlarını seçip kullanabilirsiniz.