Straples Sütyen Takımları modelleri

, 70 ürün bulduk!
OUTLET Seçenekler
399,72 TL

    Straples Sütyen Takımları

    Straplez sütyen takımları özellikle yaz aylarında bayanlar tarafından çok kullanılan takımlardır. İp askılı bluz, straplez elbise, düşük omuzlu kazakların altından iç çamaşırının belli olmamasını sağlayan bu modeller, rahat kullanımları dolayısı ile de çok tercih ediliyor.

    Straplez sütyen takımı kullanmak isteyenler model seçeneklerini de göz önünde bulundurmalıdır. Destekli, desteksiz, dolgulu, braletli straplez sütyenlerden göğüs yapısı ve büyüklüğüne seçim yapabilir, doğru tercih ile kusursuz göğüs görünüme sahip olabilirsiniz. Askısı olmayan bu sütyen modelleri omuzları açık olan giyim ürünlerinin dışında da kullanılabilir. Askı kullanırken rahatsız olan bayanlar da bu modelleri kullanarak daha rahat hareket edebilirler.

    Her bayanın giysi dolabında olması gereken sütyen modellerinden biridir straplezler. Takım olarak satın alımlarda külot modelinin de göz önünde bulundurulması gereken straplez sütyen takımları, klasik ve spor tarza göre değişik tasarımlar ile üretilmektedir. Seçim yapılırken hem alt iç giyim parçasının hem üst iç giyim parçasının vücuda uygun olmasına dikkat edilmesi gerekir. Beden ölçüsünün de tam olarak belirlenmesi ve ölçülere uygun ürünler arasından bir seçim yapılması gerekir. Küçük bedenli straplez sütyenler göğüs alt bölgesinde ize ve sıkışmaya neden olabilir. Büyük bedenli straplez sütyenler ise uzu süreli kullanımlarda kişinin üzerinden düşebilir ve görüntü bozukluğuna neden olabilir.

    Straplez sütyen takımı modelleri, iç giyim markalarının kataloglarında da geniş yer kaplıyor. Desen, renk ve model çeşitliliği ile en hoş straplez sütyen takımlarını icgiyimozel.com adresinde online satış avantajları ile bulabilirsiniz. Zevkinize ve vücudunuza uygun ürünleri yakından inceleyip benzer desenlerin farklı renklerine de göz atabilirsiniz.