Straplez Sütyen modelleri

, 72 ürün bulduk!
OUTLET Seçenekler
 • +1
257,28 TL
OUTLET Seçenekler
392,69 TL
OUTLET Seçenekler
 • +1
346,08 TL

  Straplez Sütyen Modelleri ve Fiyatları

  Straplez sütyen modelleri günümüzde mevcut olan sütyen seçeneklerinden bir tanesidir. Günümüzde bunların farklı renk alternatifleri yer almaktadır. Hem askılı hem de askısız olarak kullanılabilmesi sebebiyle oldukça pratiktir. Böylece farklı kıyafet kombinleri ile pratik, kolay bir şekilde kullanım görebilir.

  Straplez sütyenler çıkarılabilir askılara sahiptir. Bu bakımdan askısız bir şekilde kullanılabilen yapıya sahiptir. Çıkarılabilir askılı sütyen, özellikle straplez yapıda olan kıyafetler ile beraber tercih edilir. Bu modelleri kullanmayı düşünüyorsanız, doğru bedeni tercih etmek şarttır.

  Her beden aralığına uyabilen geniş bir skalaya sahip straplez sütyen çeşitleri arasında kendi ölçülerinize en uygun olanlar tercih edilmelidir. Bu nedenle öncelikle kendi ölçülerinizi almanız gerekir.

  İkinci olarak bu sütyen modellerinin farklı renkleri ve modelleri yer almaktadır. Dolayısıyla tasarım özellikleri de straplez sütyen modelleri almadan önce size en uygun olanlarını tercih etmeniz tavsiye edilir.

  Straplez Sütyen Modelleri

  Straplez sütyenler, en temel olarak askısız sütyen anlamına gelir. Bunlar genel anlamda askısız ya da düşük omuzlu elbiselerin altında rahat bir şekilde kullanmak amacıyla tasarlanmıştır. Kendi içerisinde dolgulu ve dolgusuz olmak üzere iki farklı seçeneğe ayrılır. Ayrıca askılarının çıkartılabilir olan modeller de yer almaktadır. Özellikle bunlar daha fazla tercih edilen bir yapıya sahiptir.

  Bunların ikisini de inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Bunları farklı elbiseler ile rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunları gömlekler, elbiseler, gece kıyafetleri, gelinlikler ve daha pek çok elbise parçasında rahat bir şekilde giyebilirsiniz.

  Straplez Sütyenlerin Avantajları Nelerdir?

  Straplez sütyen avantajları oldukça fazla olan iç giyim ürünleridir. Eğer sütyen askılarınızın görünmesini istemiyorsanız, bu modeller size hem işlevsel hem de pratik seçenekler teklif etmektedir. Bunun yanı sıra özel yapıları sayesinde kaymayan, göğüs bölümüne tam oturan bir yapıya sahiptir. Böylece şık, rahat bir şekilde kullanım görebilir.

  Bunun yan ısıra yapışkanlı olan modeller de verimli bir şekilde kullanım sahibidir. Ayrıca bir sütyen modeli olarak, göğüslerinizi yer çekiminin olumsuz etkilerine karşı koruyan bir yapısı da mevcuttur. Göğüs ölçülerinizi muhafaza etmenize de olanak tanır.

  Bunun yanı sıra straplez sütyen nasıl giyilir diyorsanız, bu konuda endişelenmeniz de gerekmez. Her ne kadar farklı seçenekler olsa da bunların her biri verimli, kolay bir şekilde kullanım görebilir.

  Straplez Sütyen Fiyatları Ne Kadar?

  Eğer straplez sütyen kullanmayı düşünüyorsanız, bunların kendi içerisinde farklı modelleri yer almaktadır. Bunların her birini inceleyebilir, içlerinden size en uygun olanlarını keşfedebilirsiniz. Ölçüler farklılaştıkça fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla tümünü inceleme, aralarından sizin için en uygun olanları keşfetmeniz tavsiye edilir.

  Straplez sütyen fiyatları bu bakımdan standart değildir. Farklı seçenekleri inceleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanları keşfedebilirsiniz. Eğer kendinize en uygun sütyen modellerine uygun fiyatlar ile ulaşmak istiyorsanız bu kategorimizi inceleyebilirsiniz. Her birini ölçüleri ile beraber değerlendirebilir, size en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

  Sutyen kadın giyimini erkek giyiminden ayıran en temel ürün. Zira erkekler sutyen kullanmıyor. Giydikleri kıyafet altında göğüslerinin daha derli toplu durmasını isteyen, göğüs sarkmalarının önüne geçmek isteyenler ise elbette düzenli olarak sutyen kullanıyor ve sutyen konusunda karşımıza çok farklı seçenekler çıkıyor.

  İşte bu seçeneklerden bir tanesi de straplez sutyen. Straplez denilmesinin nedeni göğüs kısmına uygun olarak yapılması ve askılarının olmaması. Askısının olmaması ise dekolte giyinen ve/veya sutyen askısının belli olmasını istemeyenler için son derece ideal olan bir tercih. Üstelik askının düşme derdi de mevcut değil. Rahatça kullanılabilen ürünler bu yönleriyle.

  İşte bu ürünler de kendi içinde düz ya da renkli olarak farklı biçimlerde karşımıza çıkabiliyor. Ten rengi, siyah beyaz en sık kullanılan renkler ama bunun dışında kimi markalarda başka renklerde karşımıza çıkmıyor değil.

  Destekli ya da desteksiz, tam dolgulu, dolgusuz ya da yarım dolgulu olan modeller de mevcut ve her biri farklı bir beğeniye hitap ediyor.

  Straplez sutyen ile kusursuz görünmemek imkânsız.

  Ağırlıklı olarak en çok üretilmiş oldukları malzemeler polyamide ve elastan ve bunlar farklı oranlarda kullanılmakta.

  Beden olarak ise 75, 80, 85, 90, 95, 100 gibi hem büyük hem küçük göğüslere uygun olan ürünler yer almakta.

  Fiyatlar ise ürünün üreticisi firma, kullanılan malzeme, ürünün özelliğine bağlı olarak değişiyor.