Straplez Sütyen

, 75 model bulduk!

  Straplez Sütyen

  Sutyen kadın giyimini erkek giyiminden ayıran en temel ürün. Zira erkekler sutyen kullanmıyor. Giydikleri kıyafet altında göğüslerinin daha derli toplu durmasını isteyen, göğüs sarkmalarının önüne geçmek isteyenler ise elbette düzenli olarak sutyen kullanıyor ve sutyen konusunda karşımıza çok farklı seçenekler çıkıyor.

  İşte bu seçeneklerden bir tanesi de straplez sutyen. Straplez denilmesinin nedeni göğüs kısmına uygun olarak yapılması ve askılarının olmaması. Askısının olmaması ise dekolte giyinen ve/veya sutyen askısının belli olmasını istemeyenler için son derece ideal olan bir tercih. Üstelik askının düşme derdi de mevcut değil. Rahatça kullanılabilen ürünler bu yönleriyle.

  İşte bu ürünler de kendi içinde düz ya da renkli olarak farklı biçimlerde karşımıza çıkabiliyor. Ten rengi, siyah beyaz en sık kullanılan renkler ama bunun dışında kimi markalarda başka renklerde karşımıza çıkmıyor değil.

  Destekli ya da desteksiz, tam dolgulu, dolgusuz ya da yarım dolgulu olan modeller de mevcut ve her biri farklı bir beğeniye hitap ediyor.

  Straplez sutyen ile kusursuz görünmemek imkânsız.

  Ağırlıklı olarak en çok üretilmiş oldukları malzemeler polyamide ve elastan ve bunlar farklı oranlarda kullanılmakta.

  Beden olarak ise 75, 80, 85, 90, 95, 100 gibi hem büyük hem küçük göğüslere uygun olan ürünler yer almakta.

  Fiyatlar ise ürünün üreticisi firma, kullanılan malzeme, ürünün özelliğine bağlı olarak değişiyor.