Silikon Sütyen modelleri

, 23 ürün bulduk!

Silikon Sütyen

Kadınların iç giyimlerinin en olmazsa olmaz ürünlerin başında elbette sutyen geliyor. Sutyen kadını daha güzel, daha çekici olmasına olanak veren güzelliğini ortaya çıkarmasına vesile olan belki de en güzel iç giyim ürünü.

Nitekim bunun farkında olan sutyen üreticileri de farklı beklentilere yanıt veren çok özel ürünler piyasaya sunuyor. Bu alanda karşımıza çok sayıda alt model çıkıyor. Bunlardan bir tanesi de silikon sutyen.

Bu ürün adından da anlaşılacağı üzere silikondan yapılıyor. Askısız olan ürünlerin temel işlevi göğüslerin orantılı ve dikkat çekici olması.

Üstelik dekolte giyilen kıyafetlerin altında da sorun teşkil etmiyor hatta görünmüyorlar bile. Tamamen ten rengi ile uygun olarak üretilen ürünler bunlar.

Bugün dünyada pek çok kadın silikon sutyen tercih ediyor. Bu ürünlerde yan bölümlerinde bulunan kopçaları, şeffaf ve lastik şerit halindeki askı alternatifleri de kimi üreticilerin ürettiği sutyenlerde karşımıza çıkabiliyor.

Beden olarak baktığımızda 75, 80,85 ve 90 en sık görülen bedenler ama daha üst bedenler de kimi markalarda bulunuyor.

Dolgulu ya da dolgusuz olan bu sutyen türleri içinde tamamen göğüs kısmına yapışan kap olarak adlandırılan modellerde karşımıza kimi markalarda çıkıyor ve bunlarda da bedenler değişmiyor.

Kullanıcı rahatlığını baz alan bu ürünlerde kullanım da oldukça kolay ve çamaşır makinelerinde korkmadan yıkanabilirler. Fiyatlar ise markasına ve ürün yapısına göre değişiyor.