Tüm ürünlerde haftasonu özel Anında %10 İndirim

Dantelli Sütyen

, 67 model bulduk!

  Dantelli Sütyen

  Dantel Fransızların dünyaya kazandırdığı en özel armağandır. Dantel kullanıldığı yere şıklık ve zarafet katar. Bugün dantelin kullanılmadığı yer adeta yok gibidir.

  Kadınlar açısından ele alındığında kadınların masumiyetinin de dişiliğinin de kullanım yerine göstergesi olabilirler.

  Nitekim dantelli olarak yapılan sutyenler dişiliğini de masumiyetini de iddiasını da ortaya koymak isteyen çok özel kadınlara hitap eden bir sutyen grubu ve bugün iç giyiminde de farkını tarzını belli etmek isteyen kadınlar her yaşta bu ürünü kullanıyor.

  Dantelli sutyen kendi içinde iki ana grupta toplanıyor, Tam dantelli olanlar ve yarım dantelli olanlar ve her ikisi de farklı beklentilere hitap ediyor.

  Askılı, askısız, destekli, desteksiz olabiliyorlar. Burada karşımıza çok sayıda alternatif çıkıyor. Benzer durum renkler için de söz konusu. Renk olarak baktığımızda da siyah, ekru, bordo, mavi, kırmızı, beyaz, petrol. Beyaz çok sıklıkla kullanılsa da diğer renkler ile de karşılaşmıyor değiliz.

  Bedenler hakkında da bilgi vermek gerekir ise 75B, 75C, 80B, 80C, 85B, 85C en sık kullanılan ölçüler olmakla beraber daha iri göğüslü kadınlar için kimi markalarda daha yüksek bedenlerde karşımıza çıkmıyor değil.

  Kullanılan malzemelere baktığımızda ise pamuk, likra, polyamide, elastan, pamuk, modal ağırlıklı olarak kullanılan malzemeler. Elbette dantel ana kullanılan malzeme.

  Sutyenlerin fiyatları ise ürünün özelliğine, modeline, markasına göre değişik rakamlar ile karşımıza çıkıyor.