Dantelli Külot

, 106 model bulduk!

    Dantelli Külot

    Dantelli külot modelleri her yaşta, her bayan tarafından kullanılabilir. Günlük kullanım ve özel kullanım için ideal dantel külotlar, farklı model, renk ve desen seçenekleri ile bayanların beğenisine sunuluyor. Sevilen markaların en kaliteli dantelli külot modellerini icgiyimozel.com adresinde bulabilirsiniz.

    Dantelli külot seçimi yaparken ilk dikkat edilmesi gereken nokta kumaş türünün alerji yapmamasıdır. Özellikle beyaz ve hassas tene sahip bayanlar bu noktada daha dikkatli olmalı, mümkünse mutlaka elleri ile kumaşı kontrol ederek alışverişlerini yapmalıdır. Alerjinin yanı sıra kumaş türünün nem emici ve sıcak tutma özellikli olmasına da dikkat edilmesi gerekir. Bu şekilde kumaşlar ile üretilen dantelli külotları, yaz-kış rahat bir şekilde kullanmak mümkündür.

    Dantel işlemeli ya da tamamen dantelden külot modelleri, genç kızların çeyizleri için de tercih edilebilir. Farklı model ve renkleri bulunan bu külotları kendileri gibi dantel detaylı ya da tamamen dantelli sütyenler ile takım olarak kombinleyebilir, bu şekilde çeyizlik iç çamaşırı kombinleri hazırlanabilir. Dantelli kumaş türlerine karşı hassasiyeti olan bayanlar normal kumaş üzerine işlenen dantel motifli külot modellerini kullanabilirler.

    Dantelli külotlar temizlenme aşamasında hassas davranılması gereken külot modelleridir. İç çamaşırı toplarının içinde rahat bir şekilde yıkanabilir. Ancak normal olarak çamaşır makinesinde yıkanmaması gerekir. Hassas kumaşlar oldukları için çok yüksek ısıda yıkanmaması da önemlidir. Ürünlerin üzerinde yazan yıkanma ısı derecesi maksimum ısı seviyesi olmakla birlikte daha düşük ısıda su ile yıkanabilirler.