Dantelli Külot modelleri

, 118 ürün bulduk!
93,67 TL
%10 İndirim
84,30 TL
104,22 TL
%10 İndirim
93,80 TL
107,71 TL
%10 İndirim
96,94 TL
 • +7
110,44 TL
%10 İndirim
99,40 TL
219,04 TL
%10 İndirim
197,14 TL

  Dantelli Külot Modelleri ve Fiyatları

   Dantelli külot dantelden elde edilen külot olarak herkes tarafından bilinirken farklı pek çok çeşidinin ve özel tasarımlarının olduğunu da belirtmek isteriz. Özel olarak tamamı dantel ya da bir kısmı dantel olmak üzere dantelli külotların da bir takım kendine özgü sınıflara ayrıldığını her zaman için bilmekte fayda vardır. Her yaştan kadın için dantelli külot bir vazgeçilmez olup her kadının çamaşır çekmecesinde mutlaka bir tane bulunması gereken bir külot türüdür. Hatta belki de külot türleri içereisinde en çok tercih edilen külotlar dantelli külot tipleri oluyor. Ancak bu konu ile ilgili olarak sizlere uyarmamız gereken pek çok nokta olduğunu da belirtmek isteriz. Çünkü dantelli bir külot deyip geçmeyin dantelli külotların da son derece farklı seçenekleri söz konusu olacaktır. Bakıldığı zaman çok daha farklı içeriklere sahip olduklarını görmek de mümkün olacaktır. O halde dantelli külot konusu ile ilgili olarak daha fazla detaya geçelim ve dantelli külotları tür bazında ele alalım.

   Pamuklu Dantelli Külot

   Pamuklu dantelli külot en sağlıklı olan külot tipleri arasında yer alır ve dantelle pamuk ipliklerinin bir araya gelmesi sonucunda meydana gelir. Tasarım olarak da son derece farklı bir takım desen ve çeşitlere ve aynı zamanda renk seçeneklerine sahip olan bu tip külotlar genellikle hafif ve rahat oldukları için tercih edilir. Bu sebepten dolayı da hafif bir dokunuşa sahip olan dantelli külotları tercih etmek için ilk önce içeriğinde ne tür bir kumaşın yer aldığına dikkat etmekte fayda vardır.

   Pamuklu dantel külotlar her zaman için terlemenize sebep olmaz. Biliyorsunuz ki dantel bazen ciltte kaşıntı yapabilen ve daha çok terlemeye sebep olabilen bir üründür. Ancak külotunuzu pamuklu bir dantelden tercih ettiğiniz sürece bu konuda herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalacağınızı zannetmiyoruz.

  Modal Dantelli Külot

  Modal dantelli külot nedir sorusuna cevap vermek için ilk başta modalın tam olarak ne gibi bir anlama geldiğini bilmek gerekiyor. Bu sebepten dolayı da sizlere modalın ne anlama geldiğini açıklamakla bu konuya bir başlangıç yapabiliriz. Bu kumaş türü kayın ağacından üretilen bir madde ile yapılıyor ve son derece sağlıklı olduğu bilimsel olarak da kanıtlanmış durumda. Ayrıca sadece sağlık değil aynı zamanda da konforun da ön plana çıktığı bir kumaş tipi bir o kadar da sağlam olacaktır. Nem transferini son derece iyi yapan bu kumaşın dantel ile birleşmesi sonucunda meydana gelen modal dantel külot her zaman için kullananların son derece rahat bir şekilde yaşamına devam etmesine sebep oluyor ve aynı zamanda da daha uzun süre kullanım sağlayarak çok daha ekonomik oluyor.

   Mikrofiber Dantelli Külot

   Mikrofiber dantelli külot sayesinde hem şık hem de rahat olmak mümkündür. Mikrofiber dantelli külotlar hem sağlıklı hem de daha yumuşak olacaktır. Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olmaları ve su geçirmemeleri sebebiyle pek çok kadın tarafından tercih edilirler. Daha fazla bilgi almak için icgiyimogirin.com'a girin.

  Dantelli külot modelleri her yaşta, her bayan tarafından kullanılabilir. Günlük kullanım ve özel kullanım için ideal dantel külotlar, farklı model, renk ve desen seçenekleri ile bayanların beğenisine sunuluyor. Sevilen markaların en kaliteli dantelli külot modellerini icgiyimozel.com adresinde bulabilirsiniz.

  Dantelli külot seçimi yaparken ilk dikkat edilmesi gereken nokta kumaş türünün alerji yapmamasıdır. Özellikle beyaz ve hassas tene sahip bayanlar bu noktada daha dikkatli olmalı, mümkünse mutlaka elleri ile kumaşı kontrol ederek alışverişlerini yapmalıdır. Alerjinin yanı sıra kumaş türünün nem emici ve sıcak tutma özellikli olmasına da dikkat edilmesi gerekir. Bu şekilde kumaşlar ile üretilen dantelli külotları, yaz-kış rahat bir şekilde kullanmak mümkündür.

  Dantel işlemeli ya da tamamen dantelden külot modelleri, genç kızların çeyizleri için de tercih edilebilir. Farklı model ve renkleri bulunan bu külotları kendileri gibi dantel detaylı ya da tamamen dantelli sütyenler ile takım olarak kombinleyebilir, bu şekilde çeyizlik iç çamaşırı kombinleri hazırlanabilir. Dantelli kumaş türlerine karşı hassasiyeti olan bayanlar normal kumaş üzerine işlenen dantel motifli külot modellerini kullanabilirler.

  Dantelli külotlar temizlenme aşamasında hassas davranılması gereken külot modelleridir. İç çamaşırı toplarının içinde rahat bir şekilde yıkanabilir. Ancak normal olarak çamaşır makinesinde yıkanmaması gerekir. Hassas kumaşlar oldukları için çok yüksek ısıda yıkanmaması da önemlidir. Ürünlerin üzerinde yazan yıkanma ısı derecesi maksimum ısı seviyesi olmakla birlikte daha düşük ısıda su ile yıkanabilirler.