İzsiz Külot

, 31 ürün bulduk!

İzsiz Külot

Bazı kadınlar konforunu ve şıklığını diğer kadınlardan daha çok sever. Külot ise tüm kadın ve erkeklerin kullandığı bir iç giyim ürünüdür. İşte şıklığını ve konforunu düşünen kadınlar için üretilen çok özel bir ürün var ve bu ürüne bayan izsiz külot adı veriliyor.

Bayan izsiz külot deyince karşımıza sınırsız seçenek çıkıyor ve bu seçeneklerin hepsi birbirinden güzel, özel olup farklı beklentilere farklı zevklere yanıt verecek olan türden olanlar. İzsiz külot adından da anlaşılacağı üzere hiçbir biçimde iz yapma özelliği olmayan pantolon veya elbiselerin altında rahatlıkla giyilebilecek olan külot çeşididir.

İzsiz külotların malzemesi diğer külotlarda olduğu doğal pamuk koton penye tarzında olan malzemeler. Elastan da içerdiği için lastikli bir yapısı olan bu külotlarda hemen her çeşit model karşımıza çıkıyor. Model konusunda sınır yok da denebilir. Şort biçiminde olanlar da var, tanga tarzında olanlar da.

Ağırlıklı olarak siyah beyaz gibi ana renklerden yapılsalar da bazı markalarda karşımıza diğer renkler çıkabiliyor. Bazılarında ise değişik desenler olabiliyor. Bu konuda da aralığın geniş olduğu söylenebilir.

Bedenler ise tahmin edileceği üzere, S,M,L, XL gibi klasik kadın bedenleri ama bunların yanında daha zayıf ve daha kilolu kadınlar için özel üretim bayan izsiz külotları bulabilmek mümkün.

Ürün fiyatları ise ürünün özelliğine, markasına, kullanılan malzemeye göre farklılıklar gösteriyor.