İmer 5015 İz Yapmayan Lazer Kesim Modal Külot

İmer 5015 İz Yapmayan Lazer Kesim Modal Külot
İMER 2019 Koleksiyon: İmer 5015 İz Yapmayan Lazer Kesim Modal Külot

Bayan külot ürünlerinde, en çok tercih edilen ürünlerin başında pantolon yada eteklerinin altında külotların izlerinin görünmesine olanak tanımayan Bayan Külot gelmektedir. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından İzsiz Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden İMER markası bayanların ihtiyaçlarına uygun İzsiz Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.Bu bağlamda İzsiz Külot lar arasında İMER markasının İmer 5015 İz Yapmayan Lazer Kesim Modal Külot modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere İMER markasının İmer 5015 İz Yapmayan Lazer Kesim Modal Külot modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

Beyaz, Siyah, Ten renk seçeneği\seçenekleri sunan İmer 5015 İz Yapmayan Lazer Kesim Modal Külot için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.İMER 5015 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. İmer 5015 İz Yapmayan Lazer Kesim Modal Külot ürünü faturada "İMER 5015" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.